Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

garáž

 • Není kolo jako kolo. Co umí elektrické modely?

  autor: Petr Kirs

  Vzrůstající popularitě se těší kola s elektrickým pohonem. Jednotlivé modely se od sebe nicméně dramaticky liší, jak si ukážeme v řádcích níže. Poradíme také, podle čeho vybírat ideální model pro různé typy jezdců.

 • Kdo to zvoní? Žádná návštěva vás nepřekvapí

  autor: Petr Kirs

  Zařízení z kategorie chytré domácnosti nás stále nepřestávají překvapovat. Výrobci totiž vylepšují i přístroje, u kterých se na první pohled již nic lepšího vymyslet nedá. Příkladem jsou i chytré zvonky, na které se dnes podíváme trochu blíže.

 • Efektní přeprava ve městě? Pomohou elektrické koloběžky

  autor: Petr Kirs

  Čím dál tím více lidí řeší, jak se efektivně a v ideálním případě také bez zbytečného čekání v kolonách pohybovat ve městě. Ideálním řešením mohou být elektrické koloběžky. Ty mají ale vcelku své přednosti i nedostatky.

 • Poznáváme svět s elektrickým skateboardem nebo longboardem

  autor: Saša Ševčík

  Volnost, rychlost a nespoutanost – to jsou lákadla, který zná snad každý rider. Poznávat krásy městské džungle nyní může klidně i na elektrických longboardech a skateboardech. Každému ale vyhovuje něco jiného. Poradíme, jak vybrat ten nejvhodnější model.

 • Péči o bazén přenechte chytrým monitorům

  autor: Stanislav Holý

  Předejít nepříjemným překvapením v bazénu je možné díky chytrým monitorům, které dovedou analyzovat vodu a poskytovat kompletní přehled uživateli na mobil. To nicméně není jediná vychytávka, kterou na zahradě při vodních radovánkách oceníte.

 • Chytré kamery – méně starostí o naše bližní

  autor: Stanislav Holý

  Nedat žádnou šanci zlodějům si klade za svůj hlavní úkol berou chytré kamery. Některé moderní modely toho ale umí daleko více, i když se to nemusí na první pohled zdát. Hlídat mohou v naší domácnosti také teplotu či vlhkost.

 • Zabezpečení celé domácnosti s pomocí chytrého telefonu

  autor: Karel Dvořák

  Existuje celá řada nejrůznějších sad, s jejichž pomocí je možné zabezpečit domácnosti proti nezvaným návštěvníkům. Za pozornost přitom stojí především ty chytré, které se dají obsluhovat chytrým telefonem klidně z druhého konce planety.

nahoru