Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

garmin

 • Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

  autor: Tomáš Lichnovský

  Abyste potenciál svých smartwatch vyždímali na 100 %, musíte je spárovat s telefonem. V následujícím článku se dozvíte, jak spárovat chytré hodinky Apple Watch s iPhonem a další oblíbené hodinky s telefony s operačním systémem Android.

 • Jak funguje fitness náramek? Pár slov o senzorech a tipy na přesnější měření

  autor: Tomáš Lichnovský

  Měří počet kroků, spálené kalorie, tep a spoustu dalších věcí. Ale jak to dělá? Tentokrát se podíváme na to, jak funguje fitness náramek – ale nebojte se, technické to bude jenom trošku.

 • 10 nejlepších aplikací pro chytré hodinky (2022)

  autor: Tomáš Lichnovský

  Nainstalujte si tyhle super aplikace a posuňte svoje chytré hodinky na novou úroveň. Zaměřili jsme se na sport, zdraví, dorozumívání v zahraničí i na zkrácení dlouhé chvíle.

 • Jak vybrat chytré hodinky

  autor: Ondřej Koch

  Nabídka chytrých hodinek se v posledních letech neuvěřitelně rozšířila. To zásadní přitom neodhalíte navenek, ale skrývá se v mikročipech pod povrchem. Připravili jsme pro vás velkého rádce, který prozradí, jaké chytré hodinky vybrat a proč.

 • Jak vybrat sporttester – hodinky pro sportovce

  autor: Tomáš Lichnovský

  Pojďme společně najít sporttester přesně podle vašich potřeb. Chcete s ním běhat, cvičit, jezdit na kole, nebo se dokonce potápět? Ukážeme vám, které funkce a specifikace by mu neměly chybět.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Jak vybrat fitness náramek

  autor: Tomáš Lichnovský

  Rozhodli jste se, že si koupíte chytrý náramek? Super nápad! Fitness náramky nabízí za relativně nízkou cenu (oproti chytrým hodinkám) všechny základní funkce k monitoringu pohybu nebo spánku.

nahoru