Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
GC 2019: Borderlands 3 bude šílená jízda. A nebude to konec série Události
Borderlands 3 (Xbox ONE)  + Tričko Borderlands 3 (L) v hodnotě 399 Kč + Webshare VIP na 3 měsíce zdarma
Borderlands 3 (Xbox ONE)
1 487 Kč 1 799 Kč
Borderlands 3 (PS4)  + Tričko Borderlands 3 (L) v hodnotě 399 Kč + Webshare VIP na 3 měsíce zdarma
Borderlands 3 (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč
Borderlands 3 - Super Deluxe Edition (Xbox ONE)  + Tričko Borderlands 3 (L) v hodnotě 399 Kč
Borderlands 3 - Super Deluxe Edition (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Borderlands 3 - Super Deluxe Edition (PS4)  + Tričko Borderlands 3 (L) v hodnotě 399 Kč
Borderlands 3 - Super Deluxe Edition (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

GC 2019: Borderlands 3 bude šílená jízda. A nebude to konec série

autor: Petr Kirs
Už příští měsíc konečně vyjde dlouho očekávaný třetí díl šíleného post-apokalyptického akčního RPG Borderlands. Právě o něm se tvůrci rozpovídali na Gamescomu trochu více. Už nyní je jasné, že trojka nebude koncem celé série.

Milióny zbraní, co-op pro čtyři a všechny oblíbené postavy se vrací. I Claptrap! Připravte se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorazte si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrajte na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkejte se s šílenými nepřáteli, sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Co si myslí Jarda o Borderlands 3?

Upoutávka na hru Borderlands 3

 

Tak by se dalo ve zkratce vystihnout šílené RPG Borderlands 3. Jarda si nicméně v Kolíně nad Rýnem všímá i dalších zajímavých věcí. Grafika je opět kreslená a v herních ukázkách vypadá velmi povedeně, je nicméně patrné, jak moc se proměnila od prvního dílu – samozřejmě směrem k lepšímu. Hrát budeme tentokrát za čtyři ústřední postavy, přičemž ta nejnovější bude mít kromě nadupaných zbraní k dispozici také roztomilého „mazlíčka“ skaga, kterého bude moci poštvat na všechny své nepřátele.  

V rámci kooperativního multiplayeru můžete hrát buď ve čtyřech on-line, nebo ve dvou na jednom televizoru. Zapomenout nesmíme ani na zbraně, které patří v Borderlands k tomu nejdůležitějšímu. Jak se můžete podívat na videu výše, Jarda mohl vyzkoušet osm těch nejdůležitějších, které jsou velmi zajímavé. V paměti mu utkvěla především jedna – když u ní dostřílíte celý zásobník, můžete totiž zbraň zahodit. Načež se na ní zobrazí nápis zastřel mě, pokud to uděláte, zbraň vybuchne a v ruce se vám objeví nová. Tohle je jen malá ukázka toho, jak šílená jízda Borderlands 3 bude.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Trojka bude opět lákat na kreslenou grafiku

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

O šílené zbraně nebude rozhodně nouze

 

Třetí díl této bláznivé série vychází již 13. září ve verzi pro PlayStation 4 a Xbox One. Za pozornost stojí také speciální Super Deluxe Edition verze, v rámci níž případní zájemci získají kromě samotné hry ještě steelbook, season Pass (obsahuje 4 DLC obsahující nové mise, příběhy a výzvy, Butt Stallion skin, trinket a grenade mód), Neon Cosmetic pack, Toy Box Weapin Pack, Retro Cosmetic Pack, Gearbox Cosmetic Pack a XP & loot drop boost módy.

A to nejlepší jsme si nechali na konec. Pokud jste si mysleli, že trojka bude koncem celé série, byli jste na omylu. Jeden z autorů Danny Homan to prozradil v rozhovoru pro server DualShockers: „Ve trojce utneme některé příběhové niky, neboť Borderlands 3 je rozhodně nástupcem předcházejících titulů. Nečekejte nicméně, že půjde o poslední Borderlands, co uvidíte. Prostor pro další rozvinutí příběhu rozhodně máme.“

Názory ostatních Geeků (2)

Jirka11470 JIR

Steelbook

Jirka11470 22. 8. 2019 17:42

Podle toho co jsem četl Steelbook bude jen u edice za 249.99$ v takzvané Borderlands 3 Diamond Loot Chest Collector's Edition (Navíc tato edice je exkluzivně jen pro GameStop). Tak že teď nevim jestli je chyba u mě nebo vy to máte špatně napsané.

Karel Dvořák - CZC KAR
Karel Dvořák - CZC 23. 8. 2019 9:15

@Jirka11470: Dobrý den, zatím máme informace z obchodu, že by tam steelbook měl být:
https://www.czc.cz/borderlands-3-super-deluxe-edition-ps4/258883/produkt
Nicméně moudřejší budeme patrně za pár týdnů. Díky za pochopení a hezký den.

Máš něco na srdci?

Nahoru