Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
GC 2019: Češi se vytáhli v Kolíně nad Rýnem s Vigorem

GC 2019: Češi se vytáhli v Kolíně nad Rýnem s Vigorem

Události

Českou stopu zanechalo na právě probíhajícím veletrhu Gamescom 2019 v německém Kolíně nad Rýnem studio Bohemia Interactive se svou střílečkou Vigor. Po několikaměsíčním čekání jsme se dočkali plné verze.

V minulých měsících jsme se dočkali dílčích updatů, teprve na Gamescomu byla odhalena verze Vigor 1.0, což jinými slovy znamená, že se konečně dočkáváme plné verze. Ta byla představena během Inside Xbox Show, právě pro televizní konzoli od Microsoftu je tato free-to-play shoot 'n' loot hra určena. Zároveň se ale počítá i s portem na PC.

Ukázka ze hry Vigor

Loňský trailer z veletrhu E3

 

Trvalo tok, než jsme se dočkali finální verze. Ale podle všeho čekání stálo za to. Hráči se přesunou do Skandinávie, která jako jediná oblast na světě nebyla dotčena jadernou válkou. S updatem 1.0 do hry přibylo hned několik zásadních novinek. K dispozici je nová lokalizace pro Francii, Itálii, Německo, Španělsko a Brazílii. Posíleny byly rovněž servery zajišťující plynulejší zážitek z hraní, především tedy rychlejší matchmaking a lepší latenci.

Rozšířen byl také příběh hry a přibyly nové balíčky, se kterými se mohou hráči pohodlněji vrhnou rovnou do hry. Jedná se o Starter Pack a Outlander Pack. Hráči si také mohou užít zcela nové zbraně a rozšířit svůj šatník o nové varianty customizací.

Podle prvních informací tušíme, že Vigor bude naprostý hit. Však také už v minulých měsících využilo možnost předběžného přístupu na 700 000 hráčů z různých koutů světa, což rozhodně není zanedbatelné číslo. Studiu Bohemia Interactive rozhodně držíme palce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Vigor

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Vigor

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (4)

Xbox One exklusive

Stejně si to nikdo nezahraje, z těch 5 majitelů té konzole.

@DW: Ty jsi si ten článek asi nečetl co?

@DW: vsak se pocita s portem na PC :)

@Bluster: Počítá u Bohemky nic moc neznamená, to je jako když se počítalo s DayZ 1.0 v prime timu :D. I tak je vtipný udělat cokoliv XONE exclusive v týhle gen.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru