Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
GC 2019: Cyberpunk 2077 i Gears 5 se chlubí novými záběry Události
Gears 5 (Xbox ONE) Tričko Gears 5 (L) v hodnotě 299 Kč
Gears 5 (Xbox ONE)
1 403 Kč 1 698 Kč 661 Kč 799 Kč
Gears 5 - Ultimate Edition (Xbox ONE)
Gears 5 - Ultimate Edition (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Cyberpunk 2077 (PC)
Cyberpunk 2077 (PC)
1 238 Kč 1 498 Kč 1 156 Kč 1 399 Kč
Cyberpunk 2077 (PS4)
Cyberpunk 2077 (PS4)
1 486 Kč 1 798 Kč 1 156 Kč 1 399 Kč
Cyberpunk 2077 (Xbox ONE)
Cyberpunk 2077 (Xbox ONE)
1 486 Kč 1 798 Kč 1 156 Kč 1 399 Kč

GC 2019: Cyberpunk 2077 i Gears 5 se chlubí novými záběry

autor: Adam Plechatý
Cyberpunk 2077 bude podporovat RTX technologii od Nvidie a zahrajeme si ji také na platformě Google Stadia. Gears 5 se představila skvělým trailerem na očekávanou příběhovou kampaň a Disintegration je novinka od tvůrce Halo. Druhý den Gamescom 2019 je tu. Čtěte.

Cyberpunk 2077

CO: FPS RPG

KDY: 17. duben 2020

KDE: PC, XBOX ONE, PS4, Google Stadia

Když své tělo postupně nahradíte elektronickými součástkami, stane se z vás kyborg, budete ještě člověk? Je individualismus a náš charakter úzce svázaný s naším lidstvím? Tyhle a další vcelku filozofické otázky si prý kladou tvůrci očekávaného RPG Cyberpunk 2077 v nejnovějším videu. To ukazuje známé i dosud neviděné záběry ze hry, na kterou se těšíme nejen kvůli tomu, že na něm pracují příběhoví mistři z CD Projekt RED.

O Cyberpunk 2077 jsme psali dříve, tak pokud ještě trochu tápete, rozhodně si naše preview nenechte ujít. Nových informací není aktuálně mnoho, nicméně jednou z hlavních novinek posledních dnů je (očekávaná) podpora Nvidia RTX a fakt, že hra vyjde vedle tradičního trojlístku i na platformě Google Stadia. Zahrát si ji tak budete moci i bez nabušeného PC prostřednictvím všemohoucího cloudu. To jsme zvědavi...

CYBERPUNK 2077

 

Disintegration

CO: Taktická FPS

KDY: 2020

KDE: PC, XBOX ONE, PS4

Nedávno oznámená hra od studia V1 Interactive, jehož základní kámen položil bývalý kreativní ředitel Bungie a spolutvůrce Halo Marcus Lehto, se na Gamescomu představila v plné parádě. Čekat můžeme sci-fi FPS, ovšem se zajímavým konceptem, kdy svou bandu vojáků ovládáte ve stylu real-time strategie a zadáváte jim příkazy. Vzpomeňme si třeba na dávnověkou multiplayer FPS/RTS Savage a jsme doma.

V Disintegration se ocitneme na Zemi, v blízké budoucnosti, kdy lidstvo vymírá a jediným způsobem, jak člověka zachovat pro budoucí generace je integrovat jej s robotickým rozhraním. No vida. Ve hře se tedy zhostíme role robotického pilota obrněné gravitační motorky, se kterou si to budeme poletovat nad bojištěm, střílet po všem nepřátelském a komandovat spřátelené jednotky pod námi. Hra bude mít plnohodnotnou kampaň pro jednoho hráče i robustní multiplayer, který nás zajímá v tomhle případě asi nejvíce.

 

Gears 5

CO: Third person akce

KDY: 10. září 2019

KDE: PC, XBOX ONE

Tvrdé riffy Trenta Reznora, velkého fanouška her a frontmana Nine Inch Nails, pohání nový trailer na očekávanou pecku Gears 5. V něm se hlavní postava Kait Diaz snaží utéct svým věznitelům a zároveň se dozvídá, že s ní není úplně vše v pořádku. Ba co víc, že právě ona by mohla být daleko větší hrozbou pro ostatní než dosavadní nepřítel číslo jedna - Locust. Pokud jste fanoušky série Gears of War, pak příběhovou premisu nadcházející hry bezpochyby znáte a už se nemůžete dočkat, až se vám scenáristé ze studia Coalition dostanou pod kůži. My také ne.

Na Gamescomu se však představil především slibovaný kooperativní (gaučový!) Horde mód, který brnká na staré známé struny a zároveň celý koncept elegantně modernizuje. Opět se dáte dohromady s ostatními hráči, abyste čelili vlnám neustále tužších potvor a bossů, tentokrát ovšem do celého mixu přichází specialisté s unikátními dovednostmi. JD umí povolat letecké bombardování a třeba zmiňovaná Kait se dokáže zneviditelnit.

Společně také stavíte obranné valy a nástrahy, přičemž za veškeré aktivity sbíráte zkušenosti, které posléze investujete do vylepšování svých dovedností. Vedle starých známých charakterů se tu dočkáme Jacka, robotického pomocníka, jehož služeb budete využívat k podpoře týmu a naopak sabotování nepřátel. Co zní jako příjemná změna a výzva v jednom je relokování hráčské báze na nová místa, díky čemuž získáte různé bonusy. Líbí? Nám ano! Z Gears 5 se klube černý kůň pozdní letní sezóny a my si na hru určitě posvítíme v recenzi.

GEARS 5

 

Kam dál?

Gamescom neskončil, Gamescom trvá! Jarda pobíhá po výstavišti, poháněný gramy kofeinu i silou vůle, a sbírá pro vás informace, které umí získat jen on. Do doby, než se nám ohlásí ve videu, však máte z Gamescomu dostatek čtení u nás na GEEK magazínu. Třeba...

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru