Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

gopro

 • První akční kamera GoPro? Poradíme, jak na to

  autor: Petr Kirs

  Společnost GoPro se letos před Vánocemi snaží uspět s novou akční kamerou GoPro HERO8 Black. V nabídce nicméně stále zůstává starší model HERO7 Black, který má rozhodně co nabídnout. Co od obou modelů čekat? A jak vůbec s akčními kamerami začít?

 • Recenze: GoPro HERO8 Black – opět utíká konkurenci

  autor: Saša Ševčík

  Společnost GoPro se letos před Vánocemi snaží zaujmout novou akční kamerou HERO8 Black. Ta přináší ve srovnání se starší sedmičkou hned několik klíčových vylepšení, díky kterým opět uniká konkurenci.

 • GoPro HERO8 láká na 4K a vylepšenou stabilizaci. Přijde s posilou

  autor: Petr Kirs

  Společnost GoPro oficiálně odhalila osmou generaci své akční kamery HERO, ta představuje nově to nejlepší v nabídce tohoto výrobce. Zaujmout se bude snažit 4K záznamem i vylepšenou stabilizací. V prodeji se navíc objeví s posilou – s modelem GoPro MAX.

 • DJI jde po krku GoPro, má vlastní akční kameru

  autor: Saša Ševčík

  Především společnosti GoPro se bude snažit konkurovat podnik DJI, který se proslavil výrobou dronů. Dnes totiž ukázal svou vlastní akční kameru Osmo Action. Ta kromě odolné konstrukce láká také na záznam v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu.

 • GoPro HERO sází na příznivou cenu

  Společnost GoPro si na začátek jara připravila novou kameru pro nadšené sportovce, kteří si však nechtějí zcela vybrakovat peněženku. Model HERO totiž nabízí řadu předností známých z prémiových kamer tohoto výrobce, navíc ale přidává i příznivou cenovku.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Odstartujte novou éru kreativity s GoPro HERO6

  Jen si to představte. S kamerou na helmě sjíždíte lyžařský svah. Pod kopcem nasednete na lanovku, vytáhnete z kapsy mobil a než z lanovky vystoupíte, máte na svých sociálních sítích nahrané fantastické video s profesionálním střihem, perfektním zvukem a mimořádně kvalitním obrazem.

 • Přivítejte nového akčního hrdinu. GoPro ukázalo kameru HERO6 Black

  Společnost GoPro odhalila novou akční kameru HERO6 Black, která bude nyní tvořit vrchol nabídky tohoto výrobce. Proti předchůdci slibuje dvojnásobný výkon, dále se chlubí natáčením ve 4K či možností pořizovat zpomalené záběry.

nahoru