Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
GOT:AKOTSK:THK? Spinoff Hry o trůny nese matoucí název

GOT:AKOTSK:THK? Spinoff Hry o trůny nese matoucí název

Události
Hrnek Game of Thrones - Stark, 500 ml_213237711
Hrnek Game of Thrones - Stark, 500 ml
198 Kč 239 Kč
Polštář Game of Thrones - Targaryen_2112230059
Polštář Game of Thrones - Targaryen
Produkt není určen k prodeji.
Desková hra Hra o trůny_1807193581
Desková hra Hra o trůny
1 239 Kč 1 499 Kč
1 214 Kč 1 469 Kč

Fantasy seriál Hra o trůny se chystá obohatit o další prequel, tentokrát na motivy knih George R.R. Martina ze série novel Příběhy Dunka a Egga. Ale co ten název?

Nový spinoff se má jmenovat Game of Thrones: A Knight Of The Seven Kingdoms: The Hedge Knight. Na sítích se tak masivně šíří pod krkolomnou zkratkou GOT:AKOTSK:THK.

Na tvorbě scénářů se podílí přímo George R.R. Martin, a zároveň bude výkonným producentem. Kromě něj se na projektu podílí i Ryan Condal, scenárista Rodu draka a bývalý člen týmu Amazonu, kteří pracovali na fantasy seriálu Conan.

Rod draka | Oficiální trailer

Určitě je z čeho čerpat, jelikož Martin již vydal tři knihy: Potulný rytíř (1998), Přísežný meč (2003) a Tajemný rytíř (2010). Už nyní jsou navíc slíbena další pokračování.

Nový spinoff Hry o trůny sleduje dobrodružství rytíře ser Duncan Vysokého, zvaného "Dunk", a jeho panoše Aegona, zvaného "Egg", necelé století před událostmi z původního seriálu. Podle oficiální synopse HBO se děj odehrává v době, kdy rod Targaryenů stále drží Železný trůn a vzpomínka na posledního draka ještě nevymizela z živé paměti.

Název seriálu však vyvolal i posměšky, protože i skalní fanoušci považují název seriálu za matoucí. Zkratka GOT:AKOTSK:THK je pro mnohé přinejmenším neohrabaná, avšak podobně jako u Rodu Draka bylo nutné odlišit nový spinoff od původní Hry o trůny. Půjde o adaptaci první ze tří knih a zkratka "THK" se pravděpodobně vryje divákům do paměti. I když by název "Dunk a Egg" byl možná lepší…

Fanoušci se mohou těšit na zajímavý a dobrodružný příběh, který je zasazen do světa Hry o trůny a který nás zavede do minulosti Westerosu. Mladý, naivní, ale odvážný rytíř Duncan Vysoký a jeho panoš Egg se stanou nepravděpodobnými přáteli a čelit budou nečekaným osudům, mocným nepřátelům a nebezpečným činům.

Hra o trůny | Oficiální trailer

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru