Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Grafika se opravdu povedla. GTA: The Trilogy se odhaluje v prvním traileru

Grafika se opravdu povedla. GTA: The Trilogy se odhaluje v prvním traileru

Události
Grand Theft Auto V - Premium Edition (Xbox ONE)_1224568159
Grand Theft Auto V - Premium Edition (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
826 Kč 999 Kč
autor: Saša Ševčík

Studio Rockstar už nebude fanoušky napínat, ukázalo první trailer k chystanému remasteru Grand Theft Auto: The Trilogy. Prozradilo i další detaily, například kolik bude novinka stát a kdy přesně vyjde.

Pěkně popořadě: Remaster vyjde 11. listopadu, ale to jen digitálně. Stát bude 1599 korun. K dispozici bude pro PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S a Switch. Na krabicovou verzi si případní zájemci budou muset počkat až do 7. prosince. Velkou výhodu mají majitelé Xbox Game Passu, ti získají kolekci tří remasterovaných her v rámci předplatného zadarmo.

 

Ale zpět k trilogii. Omlazující kůra jí evidentně prospěla. Vylepšeny byly stíny, počasí, odlesky, ale také modely postav či vozidel. Ve vyšším rozlišení krásně vyniknou budovy, jejich interiéry, silnice či zbraně.

Příští rok by měla vyjít také trilogie GTA ve verzi pro mobilní zařízení s platformou iOS a Android. Tvůrci pouze uvedli, že se tak stane v první polovině roku, přesné datum zatím nebylo zveřejněno. V příštím roce by mimochodem mělo vyjít také Grand Theft Auto V pro PlayStation 5 a Xbox Series X|S, stane se tak v březnu.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru