Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Halo vyjde jako seriál. Fanoušci si ale na premiéru ještě počkají Události
Halo Master Chief Collection (Xbox ONE)
Halo Master Chief Collection (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Halo 5: Guardians Standard Edition (Xbox ONE) - elektronicky
Halo 5: Guardians Standard Edition (Xbox ONE) - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Halo: Infinite (Xbox ONE)
Halo: Infinite (Xbox ONE)
1 404 Kč 1 699 Kč

Halo vyjde jako seriál. Fanoušci si ale na premiéru ještě počkají

autor: Stanislav Holý
Kultovní FPS sérii Halo snad ani není potřeba představovat, tento sci-fi trhák je dobře známý snad všem majitelům televizní konzole Xbox od Microsoftu. Zasvěcení vědí, že z herních displejů zamíří Halo i na televizní obrazovky – vyjde totiž jako seriál.

A právě tvůrci ze stanice Showtime nyní prozradili o chystané novince řadu zajímavých podrobností. Tvrdí, že seriál bude mít stejný náboj jako Hra o trůny, akorát se v něm nebude objevovat incest. Je tedy jisté, že ambice mají tvůrci opravdu veliké, však si také natáčení vyžádá pořádnou dávku času.

Upoutávka na hru Halo Infinite

 

Premiéra nejdříve za dva roky

S premiérou se totiž počítá nejdříve na jaře roku 2021. Toto načasování přitom není finální, klidně se tedy může ještě posunout – s ohledem na náročnost celé produkce ale spíše směrem dopředu. Není tedy příliš pravděpodobné, že bychom se seriálu Halo dočkali například už příští rok.

Jisté je nicméně to, že natáčet se bude v USA a na Novém Zélandu. Hlavní role vesmírného mariňáka se ujme Pablo Schreiber, který si zahrál například i ve snímku Američtí bohové. Jak moc se bude v ději ukazovat však není jasné. Ve hře má totiž mariňák prakticky neustále nasazenou helmu s neprůhledným hledím. Bude tedy zajímavé sledovat, jak se s tím scénáristi vypořádají.

Upoutávka na hru Halo: The Master Chief Collection

 

Objeví se úplně nové postavy

Oznámeni byli také další herci, na které se v novém sci-fi dobrodružství můžeme těšit. Tak například Natascha McElhone si zahraje dvojroli – nejprve se vžije do kůže doktorky Catherine Halsey, která stojí za celým programem supervojáků, zároveň také ztvární umělou inteligenci Cortanu. Ta bude pro seriál klíčová, neboť bude dělat společnost hlavnímu hrdinovi.

V seriálu bychom se měli dočkat také epického souboje, kdy se proti Master Chiefovi postaví Sorena-066. Toho ztvární Bokeem Woodbine. Těšit se fanoušci mohou také na úplně nové postavy, které se ve hře vůbec neobjevili – těchto rolí se ujmout herci Bentley Kalu, Natasha Culzac a Kate Kennedy. Podle prvních náznaků se tedy fanoušci světa Halo mají opravdu na co těšit.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru