Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

headset

 • Šetřit, nebo připlatit? Souboj čtyř herních headsetů [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Jak vám to hraje? GEEK GreenT se tentokrát vydal do světa herních headsetů, aby prozkoumal, jaká sluchátka získají jeho doporučení. V úvahu přitom bere i poslech hudby. Sluchátka nasadit, startujeme!

 • Prémiový zvuk pro PC i PlayStation. Testujeme sluchátka SteelSeries Arctis 7P+

  autor: Karel Dvořák

  Před Vánocemi si odbyla premiéru nová sluchátka Arctis 7+ a Arctis 7P+. Jak zběhlejší čtenáři již tuší, jde o nástupce svého času velmi populárních sedmiček. Právě druhou novinku, která je určena pro PC i PlayStation, jsme měli možnost otestovat.

 • Tělocvik ve 21. století? Školy začaly používat helmy pro virtuální realitu

  autor: Saša Ševčík

  Microsoft se snaží dlouho přesvědčit učitele i žáky, že videohry mohou být nedílnou součástí výuky – kvůli tomu dokonce vznikla vzdělávací verze Minecraftu. První americké školy ale celou myšlenku posunuly ještě dál.

 • Recenze: Cisco 730 – na práci i zábavu

  autor: Stanislav Holý

  Na našich pracovištích spoléháme na počítače i smartphony stále častěji. To je i důvod, proč stojí za pozornost bezdrátová sluchátka Cisco 730. Ta si totiž poradí s oběma typy zařízení, díky solidní výdrži a lehké konstrukci je radost poslouchat hudbu i na cestách.

 • Recenze: Cisco Webex Desk Camera – webkamera pro náročné

  autor: Saša Ševčík

  Na náročné uživatele především z řad firemní klientely cílí nová Cisco Webex Desk Camera. Jde o prémiovou webovou USB kameru, která zvládá přenášet obraz až v rozlišení 4K. Navíc láká i na řadu inteligentních funkcích založených na AI.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Oculus zavádí bezdrátové VR hraní a 120Hz režim

  autor: Saša Ševčík

  Virtuální headset Quest 2 dostane celou řadu nových funkcí. Společnost Oculus totiž oznámila velkou aktualizaci, která přinese bezdrátové hraní PC her přímo v náhlavní soupravě, ale například také 120Hz režim.

 • Nic nepřeslechnete. Toto jsou nová bezdrátová sluchátka pro Xbox

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft představila tento týden nová bezdrátová sluchátka Xbox Wireless Headset. Jak již samotný název napovídá, novinka cílí především na majitele televizních konzolí Xbox, stejně tak ale nalezne uplatnění u PC s operačním systémem Windows 10.

 • Headsety pro každou příležitost

  autor: Marek Schaferling

  IP telefonie, teamspeak, výuka jazyku nebo komentář k fotografiím. To jsou nejčastější důvody, proč využít služeb některého z headsetů. My jsme otestovali šest z nich v cenovém rozmezí 120 až 1400Kč. Jaké mohu být rozdíly a co si vybrat, to možná objevíte v této recenzi.

nahoru