Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
HIV, drogová mafie a spousta násilí. GTA VI se odhaluje předčasně Události
Grand Theft Auto V (PC)
Grand Theft Auto V (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Grand Theft Auto V (Xbox 360)
Grand Theft Auto V (Xbox 360)
Produkt není určen k prodeji.

HIV, drogová mafie a spousta násilí. GTA VI se odhaluje předčasně

autor: Petr Kirs
O chystaném titulu GTA VI se v herním světě mluví stále častěji. Má jít o titul, se kterým chtějí originálním příběhem i herní náplní tvůrci překonat aktuálně nabízenou pětku. První nepotvrzené detaily o chystané novinky přinesl server PC Gamer.  

GTA V si zachovává mezi hráči stále velkou popularitu. Co na tom, že tento titul vyšel již před šesti lety – stejně se pravidelně objevuje na předních místech žebříčků nejlépe prodávaných her. Obří otevřený svět a především on-line režim nutí hráče trávit stovky a stovky dalších hodin v tomto virtuálním světě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

GTA V láká na tři hlavní hrdiny

 

Zpátky do Vice City?

Je nicméně pravdou, že novou vzpruhu by si tato zločinecká série rozhodně zasloužila. A i když se to tak nemusí na první pohled zdát, pokračování je podle dostupných leaků již na spadnutí. Tvůrci ze studia Rockstar Games samozřejmě nechtějí zatím nic oficiálně prozradit, nicméně utajovaný zdroj toho serveru PC Gamer prozradil poměrně dost.

Děj GTA VI by se tak měl částečně vrátit ke kořenům, odehrávat se totiž bude ve Vice City. Alespoň v rychlosti připomeňme, že takto pojmenovaný díl byl původně inspirovaný Rio de Janeirem. Děj se nicméně bude podle všeho odehrávat na více místech, a tak k otevřenému světu, který je pro sérii GTA typický, přidejme ještě hromadu nových lokací napříč americkou historií 70. a 80.  let minulého století.

Právě do této doby má být totiž šestka zasazena. Celá hra má být velmi surová a vyvedena ve velmi realistické grafice, i když například realističnosti titulu Red Dead Redemption 2 se nepřiblíží. V každém případě téměř s jistotou můžeme počítat s věkovým omezením – mládeži bude titul nepřístupný. Na vlastní kůži se v titulu setkáme s dobovými zbraněmi, drogami a nespoutaným sexem. Nouze údajně nebude ani o pohlavní nemoci, jako je HIV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Takto vypadal původní díl Vice City

 

Podle seriálu Narcos

Příběh bude údajně silně inspirovaný seriálem Narcos, který si získal srdce milionů diváků po celém světě. Leaky zatím hovoří o hlavním hrdinovi, který se jmenuje Ricardo. Půjde o obchodníka s drogami. Lze nicméně očekávat, že ústředních postav bude ve hře více, neboť už v pětce se systém tří hlavních hrdinů velmi osvědčil.

O tom, kdy se skutečně GTA VI objeví na pultech obchodů, můžeme zatím pouze spekulovat. Vše nicméně nasvědčuje tomu, že Rockstar Games počítá s vydáním pro nové generace herních systémů od Sony a Microsoftu. Podle dřívějších oznámení těchto herních gigantů, můžeme s novým Xboxem a PlayStationem počítat už příští rok – a patrně tedy i s GTA VI. Také už se nemůžete dočkat, až rozpoutáte peklo na zemi?

Názory ostatních Geeků (14)

freemancze FRE

Vice city

freemancze 3. 7. 2019 14:25

Nezlobte se, ale Vice City bylo inspirovano MAIMI :)

SykyHNO SYK
SykyHNO 3. 7. 2019 14:48

@freemancze: Jo přesně.... Taky jsem se nad tím pozastavil... 😄

Pripav1 PRI
Pripav1 3. 7. 2019 16:32

@freemancze: Přesně tak, Vice City je jemná analogie na Scar face :)

pelikit PEL

Miami Beach

pelikit 3. 7. 2019 23:10

Myslím že Miami je dosti propracovaná oblast. Jen mě zaráží že se zase vracejí v čase. Né každý má rád tu dobu a v Novějších GTA byla skvělá rozmanitost ve výběru aut

čečka0 ČEČ

GTA VI

čečka0 3. 7. 2019 23:22

To co tu píšou jsou naprosto nepodložené informace. Rockstar to nepotvrdil takže to jsou pouhé spekulace. Včera jsem četl že bude jen jeden hlavní hrdina což je pitomost. Pak jsem četl že se to bude odehrávat v Brazílii což je taky blbost a určitě se GTA nevrátí v čase dozadu. Vždycky šli dopředu v GTA V byli v současném světě a těď by šli dozadu? To se ještě nikdy v sérii GTA nestalo. Těmto článkům něvěřte. Já mám svoji teorii ale počkám na vyjádření Rockstar

plumjelinek PLU
plumjelinek 4. 7. 2019 8:59

@čečka0: Že se to ještě nikdy nestalo? Pokud si dobře pamatuju, GTA III se odehrávalo kolem roku 2000, následné Vice City se vrátilo o cca 15 let zpět do poloviny 80. let, poté následovalo San Andreas z 90. let...

Whizenn WHI
Whizenn 5. 7. 2019 1:07

@plumjelinek: Přesně tak

project1981 PRO
project1981 5. 7. 2019 18:45

@čečka0: souhlasím chvilku ještě počkáte do 2022 roku,dřív nic nebude podle mě...

6911 691

Ta soo

6911 3. 7. 2019 23:33

Ta soo

křesťan4 KŘE

.

křesťan4 5. 7. 2019 1:28

Doufám že se nebude vracet v čase zpátky...

Kelef KEL

70. - 80. léta?

Kelef 6. 7. 2019 11:07

Pokud to opravdu zasadí do takové doby, tak Online brutálně ztratí na popularitě. Nechci si ani představit, jak by online vypadal v takové době, já bych to rozhodně nehrál.

Draath DRA

Nedostudovaný hotentot

Draath 6. 7. 2019 21:25

Napřed neví, jak se správně píše bizarní (v jeho pojetí "bizardní") a teď si myslí, že HIV je nemoc? Koukám, že dneska může články psát opravdu kdokoliv.

avatar
josef.kantor 8. 7. 2019 18:11

@Draath: Články dnes píše opravdu kdokoli a jejich úroveň tomu, bohužel, odpovídá. Občas, když zavítám na seznam, tak žasnu z toho mixu článků, co mi tam přichystají. Weby jako 4U, Kafe, prozeny apod. jsou totálně nesmyslných článků plné. Těžko věřit, že to někdo čte a ještě méně je uvěřitelné, že za to někdo dostává zaplaceno. Takže souhlasím.

kovarik24 KOV

Jen ať se v čase klidně vrátí...

kovarik24 11. 7. 2019 14:13

Hlavně ať tam necpou nereálné věci jako jsou vznaseci, raketové auta a motorky... To za mě totálně ničí gta V online... Ta prectavu že tam po sobě Budem střílet tompsnama a ne lezrovimi zbraněmi a Budem jezdit ve starých dobrých autech a ne ve znasedlach v podobě auta se mě zamlouva

Máš něco na srdci?

nahoru