Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Hledá se český pomocník Jamese Bonda. BIS se snaží zlákat zručné kutily

Hledá se český pomocník Jamese Bonda. BIS se snaží zlákat zručné kutily

Události
Creality Ender 3 V2
Creality Ender 3 V2
5 281 Kč 6 390 Kč
Polaroid Play+ 3D Pero Elektronické předplatné časopisů ForMen a Computer na půl roku v hodnotě 616 Kč
Polaroid Play+ 3D Pero
991 Kč 1 199 Kč
autor: Petr Kirs

Z filmů o Jamesi Bondovi dobře víme, že v boji proti padouchům nestačí pouze velké svaly a bystrá mysl. Ani slavný agent 007 by se při plnění tajných úkolů neobešel bez nejmodernějších technických vychytávek. Toho si je evidentně vědoma i česká Bezpečnostní informační služba.

Jak jinak si vysvětlit, že BIS vypsalo na svém oficiálním webu nové volné místo pro „technika / kutila“. Tajná služba se snaží zlákat do svých řad absolventy elektrotechnických škol či manuálně zručné pracovníky se znalostmi zpracování materiálů (kov, dřevo plast) / obrábění kovů (na konvenčních nebo CNC strojích) / práce na laseru / zkušenostmi s pájením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nabídka pracovního inzerátu na stránkách BIS

 

Šanci nicméně mají také „domácí kutilové“ s technickým vzděláním (strojírenského, nebo všeobecného charakteru a zájmem o techniku) a uchazeči se znalostí 3D tisku či 3D modelování. BIS by ve svých řadách měla ráda také reverzní inženýry a radioamatéry, jak upozornil server Lupa.cz.

„Pokud jste nenašli oblast vašeho zájmu a přesto máte pocit, že můžete být přínosem pro Bezpečnostní informační službu v rámci její činností a působnosti, neváhejte a taktéž nám zašlete vaše materiály,“ stojí dále v pracovním inzerátu.

Kdo by si pomyslel, že stát se „tajným agentem“ půjde i s domácí 3D tiskárnou…

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru