Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

hlodavec

 • Logitech má stylovou placku k ovládání PC

  autor: Stanislav Holý

  Velmi netradiční myš přinesla na pulty obchodů společnost Logitech. Zapomeňme na chvilku na herní modely, novinka zvaná Logitech M350 se snaží zaujmout nízkou hmotností a kompaktními rozměry – v podstatě je to taková placka.

 • Recenze: CZC Assassin GM650 – recept na ticho

  autor: Saša Ševčík

  Spolubydlící i drahé polovičky hráče proklínají. Obzvláště to platí v případech, kdy se herním radovánkám oddáváte v noci, kdy chce ten druhý spát. Řešením tohoto problému může být tichá herní myš CZC Assassin GM650.

 • Souboj šesti herních hlodavců [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na 6 zajímavých herních myší, napíšeme si o klíčových vlastnostech, plusech a mínusech. Uvidíme, zda vybrané produkty potvrdí očekávanou kvalitu. Průvodcem herního textu bude GreenT.

 • Šest herních laserových myší v testu – Co si pro nás šest výrobců připravilo? 2/2

  autor: Antonín Sikora

  Po dlouhé době si představíme šest herních myšek od šesti výrobců a můžeme říci, že každý z nich bude mít co nabídnout. Některá myška svou cenou, jiná zase příslušenstvím nebo ergonomií. Pokud právě uvažujete vyměnit svého stávajícího hlodavce, určitě budete mít z čeho vybírat.

 • Ideazon Reaper EDGE – herní hlodavec pod lupou

  autor: Stanislav Janů

  Pro každého hráče je kvalitní vybavení jednou z nejdůležitějších věcí a o myších to platí dvojnásob. V tomto článku se podíváme na zajímavý kousek, který má na svědomí společnost Ideazon a nese označení Reaper EDGE.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru