Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

homekit

 • Usnadněte si práci s chytrými pomocníky do domácnosti

  autor: Tomáš Lichnovský

  Jste líní a nestydíte se za to? :) Přesně pro vás jsou robotické vysavače, hlasové ovládání světel, automatická regulace topení a další vymoženosti. Pojďte se podívat na ty nejlepší věci pro lenochy do chytré domácnosti.

 • Recenze: Chytré hlavice Netatmo Valves jsou elegantní cestou k úsporám a pohodlí

  autor: Miroslav Václavík

  Téma energií je v současnosti aktuálnější, než za poslední dekádu bylo. Ceny elektřiny i plynu raketově rostou a vhodná správa topení je nejlepší cestou, jak se kvůli fakturám nestát žebrákem. Netatmo Valves jsou jednou z příjemných variant cest.

 • Co je Apple HomeKit?

  autor: Miroslav Václavík

  Jestliže se člověk alespoň vzdáleně zajímá o technologie, nástup chytrých domácností v posledních letech mu nemohl uniknout. Chytré žárovky, chytré termostaty, chytré zabezpečení, chytré zásuvky…

 • Chytré osvětlení domácnosti – jak na něj?

  autor: Miroslav Václavík

  Od žárovek přes panely, chytré osvětlení patří mezi nejoblíbenější vstupní zařízení do světa chytré domácnosti. Na trhu je však stále více možností a člověk, který se problematice nevěnuje už nějakou dobu, může být přemírou systémů a kombinací zahlcen. Stačí ale jen překonat úvodní obavy, protože vše je mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. Podívejme se tedy ve stručnosti, jak vybrat chytré osvětlení do domácnosti a v čem spočívají jeho výhody.

 • HomePod končí, Apple ho už nebude vyrábět

  autor: Saša Ševčík

  Klasický HomePod rozhodně nemá zářnou budoucnost. Společnost Apple totiž pro server TechCrunch potvrdila, že ukončila výrobu. S přímým nástupcem se přitom nepočítá, neboť žezlo pokroku převezme HomePod mini.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru