Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
HP představuje nové revoluční notebooky Spectre a Spectre x360 Produktové tipy

HP představuje nové revoluční notebooky Spectre a Spectre x360

Společnost HP nedávno představila dva zbrusu nové notebooky - co od nich můžete očekávat, se dozvíte v našem přehledu.

HP Spectre – nejtenčí dotykový notebook na světě

V případě HP Spectre můžeme mluvit o vskutku mistrovském díle, o čemž vás přesvědčí fakt, že je tenký pouhých 10,4 mm a díky hmotnosti 1,1 kg také extrémně lehký. Svůdný design podtrhují dvě elegantní barevné varianty: keramicky bílá se světle zlatými akcenty nebo tmavá popelavá s měděnými akcenty.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skutečně promyšlená estetika

Hladký design pečlivě vybroušený z hliníku a uhlíkových vláken je zárukou odolnosti, ale také okouzlujícího vzhledu. Díky plnohodnotně podsvícené klávesnici od kraje ke kraji můžete pracovat nebo se bavit kdekoli a za jakýchkoli světelných podmínek. Dostatek místa na dotykovém panelu a podpora více dotyků současně navíc usnadní ovládání notebooku. Skrytý koaxiální pant, který našel inspiraci v prvotřídním nábytku, pak působí příjemně na pohled a dodává čistý luxusní vzhled.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Maximální výkon, perfektní výdrž

Zapomeňte na nabíjení. S výdrží až 10,4 hodin se můžete svobodně věnovat své práci. Z 0 na 50 % navíc nabijete za přibližně 30 minut. Nejnovější generace čtyřjádrových procesorů Intel Core zajistí pohodový multitasking při nejvyšším výkonu. Bleskurychlý provoz zajistí také flash úložiště na bázi PCIe, které je až 17x rychlejší než klasický notebookový pevný disk.

Užijte si každý snímek, notu či pixel naplno

Co média a HP Spectre? Opět na jedničku. Dotykový displej v rozlišení 4K, 8,2 milionu pixelů a pozorovací úhel 178° pro váš dokonalý vizuální požitek, k tomu navíc Corning Gorilla Glass pro vyšší odolnost proti nárazům a škrábancům. Špičkový zvuk pak obstarají reproduktory ze společnosti Bang & Olufsen s technologií SmartAmp, která nabízí dokonalou kombinaci vysoké hlasitosti a zároveň výborné kvality zvuku.

Unikátní chlazení

Převratný systém hyperbarického chlazení nejen vytlačuje nežádoucí teplo ven ze stroje, ale také nasává studený vzduch, kterým ochlazuje procesor a zvyšuje tak jeho výkon.

Spectre x360 – mimořádně tenký, mimořádně výkonný

Druhým novým koněm ze stáje HP je notebook Spectre x360, který se od výše zmíněného Spectre liší v několika aspektech, které jsme pro vás samozřejmě také zmapovali. Co se týče vzhledu, můžete u modelu x360 vybírat z velikostí 13,3" nebo 15,6" a ze tří barevných provedení: přirozeně stříbrná, tmavá popelavě stříbrná s měděnými akcenty a růžově zlatá.

Co na srdci, to na displeji – Windows Ink

Všechny své nápady, poznámky nebo připomínky si teď můžete zaznamenat naprosto jednoduše s digitálním perem Windows Ink. Můžete přikreslovat věci na své fotografie nebo videa, zaznamenávat a sdílet své nápady či poznámky v aplikacích OneNote nebo PowerPoint, jen tak si čmárat ve skicáku a před výletem si ve Windows Mapách nakreslit a naplánovat svou trasu a sdílet ji včetně různých komentářů se svými přáteli.

Až čtyři režimy využívání notebooku

Kromě klasického využití počítače, jaké všichni známe, si můžete Spectre x360 složit jako tablet a jednoduše do něj psát jako na papír, díky stojánku si také můžete displej nastavit do popředí pro praktické a pohodlné sledování filmů či videí nebo využijte režim stanu pro prezentace nebo ukazování fotografií.

Jak je na tom Spectre x360 s hardwarem?

Stejně jako klasický Spectre i x360ka využívá nejnovější Intel Core procesory a PCIe úložiště. V čem ale x360 vítězí je výdrž baterie, která předčí už tak dost kvalitní výsledek klasického modelu Spectre. U většího modelu se můžete těšit na 12 hodin a 15 minut výdrže bez nabíjení, u menšího pak dokonce 16 hodin a 45 minut, což je v podstatě celý den kromě spánku a nějaké té pauzy na jídlo nebo záchod. 

<< Podívat se na novinky >>

Názory ostatních Geeků (1)

zdenka.1 ZDE

Nový HP spectre

zdenka.1 22. 10. 2017 9:12

Dobrý den jaká je cena jinak vypadá dobře....

Máš něco na srdci?

nahoru