Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

hra, konzole

 • Je Death Stranding dílo génia, nebo šílence? Recenzujeme nejrozporuplnější hru tohoto roku

  autor: Adam Plechatý

  Hideo Kojima nedělá kompromisy a svou autorskou vizi tlačí kupředu i navzdory silným protiproudům herního mainstreamu. Není proto překvapením, že jeho novinka Death Stranding sbírá hodnocení od těch téměř nejnižších až po ty absolutní. Jak se líbila nám?

 • Recenze Wolfenstein: Youngblood - Chudák B.J.

  autor: Adam Plechatý

  Wolfenstein býval synonymem čisté a ničím nevázané akce. Tohle pravidlo se však tvůrci Wolfenstein: Youngblood rozhodli vyhodit z okna a přichází s FPS říznutou RPG. A aby toho nebylo málo, tak nechali zmizet hrdinu, který střílel nácky už od roku 1992. Jak tenhle experiment dopadl?

 • Bude Cyberpunk 2077 tou nejlepší hrou příštího roku? Čtěte naše preview!

  autor: Adam Plechatý

  Po drtivém úspěchu s herní adaptací knižní série Zaklínač se polské studio CD Projekt RED chystá příští rok ohromit s drsným RPG Cyberpunk 2077, ve kterém si zahraje i Keanu Reeves. Známe už teď hru roku 2020?

 • Preview: Call of Duty: Modern Warfare

  autor: Adam Plechatý

  Po experimentálních výletech do vesmíru i návratech do zákopů druhé světové války je čas vrátit se k nejpevnějším kořenům, které série Call of Duty kdy měla. Modern Warfare je rebootem nejpopulárnějšího dílu značky z roku 2007 a už teď vypadá parádně. Víme vše!

 • F1 2019 - Z dvojky jedničkou

  autor: Adam Plechatý

  Mistři závodních her pro mainstreamového hráče přichází s nejnovějším ročníkem královské disciplíny motorsportu a přestože změn je oproti minulému dílu spíše méně, přídavek v podobě disciplíny F2 je natolik zásadní, že byste F1 2019 měli dát šanci.

 • Preview: Wolfenstein: Youngblood

  autor: Adam Plechatý

  Střílečka s bohatým rodokmenem se přesouvá do osmdesátých let. Vyměňuje náckobijce B.J. Blazkowicze za dvojici sester, které v Paříži rozpoutají povstání proti německé okupaci. Wolfenstein: Youngblood vychází již za dva měsíce, tak si pojďme říci, co od nového dílu v prastaré sérii očekávat.

 • Mortal Kombat 11 - Final Round. Fight!

  autor: Adam Plechatý

  Mortal Kombat 11 nabízí velkolepý příběh s Hollywoodskou kvalitou produkce, spoustu herní náplně a tolik online režimů, že si vybere skutečně každý. Opět přišel čas zachránit Zemi před nemrtvými bojovníky z Netherrealm a vyslechnout si jasný pokyn. Fight!

nahoru