Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

hry

 • Recenzujeme Gears 5 - neměř a rovnou řež

  autor: Adam Plechatý

  Stálice akčního žánru Gears of War si s nejnovějším dílem nasazuje vážnější tvář, tu a tam zkouší něco nového, ale jen co vystrčí nos dál než za známý práh, raději se stahuje zpět a jde si léty vyšlapanou cestičkou. Otázka je jasná. Bude vás Gears 5 bavit?

 • To nejlepší z E3 2019

  Zajímá vás, co všechno se událo během letošního ročníku herní výstavy E3, ale nemáte dvacet hodin volného času? Nezoufejte! Přichystali jsme si pro vás speciální souhrn ve formě několika videí a přehledných článků.

 • Solitaire se dostal do Světové síně slávy videoher

  autor: Petr Kirs

  Pamatujete si karetní hru Solitaire, která byla nedílnou součástí operačního systému Windows už od roku 1990? Na první pohled jednoduchý titul se nezapomenutelně vryl to videoherní historie, a díky tomu si nyní vysloužil místo ve Světové síni slávy.

 • Preview: Vampire The Masquerade Bloodlines 2

  autor: Adam Plechatý

  Nečekaného pokračování upírského RPG Vampire The Masquerade Bloodlines se nedočkáme dříve jak začátkem roku 2020, ale to neznamená, že si o něm nemůžeme nechat zdát. Vše, co o hře víme, se dozvíte u nás.

 • Preview: Rage 2 - barevná apokalypsa

  autor: Adam Plechatý

  Kdyby vám snad nestačila barvami hýřící apokalypsa v podání nového Far Cry New Dawn, těšit se už brzy můžete na Rage 2.

 • Samsung UJ59 - Všestranný elegán

  autor: Karel Dvořák

  Všestranný monitor s UHD rozlišením a Quantum Dot technologií vybavený širokými možnosti připojení a tenkými rámečky. To je UJ590 od Samsungu a my vám ho v krátkosti představíme.

 • Únorová apokalypsa a herní pecky

  Za okny se sype sníh a místy to venku vypadá jak postapokalyptického filmu... nebo hry. Jako by velcí vydavatelé chtěli tuhle atmosféru posílit, naplánovali na únor hned tři pecky, které si tohle přízvysko určitě zaslouží. Pojďme si je představit!

 • Je listopad. Padá listí i herní pecky

  Sychravé počasí, spadané listí, o které člověk leda tak zakopne. Tak raději zůstaňte doma, zachumlejte se u herní konzole nebo u počítače a v klidu si hrajte. Jako každý měsíc pro vás máme pár zaručených tipů…

 • VIDEO: Testovali jsme herní pecky Facebreaker a NHL 2009, které vyjdou až na podzim

  autor: Tomáš Hort

  Nedávno se v Praze konala představovací akce k očekávaným hrám FaceBreaker a NHL 2009. Nenechali jsme si nic ujít, a proto Vám můžeme nabídnout zážitky z hraní velmi očekávaných titulů od EA Sports.

 • Asus Extreme 7800 GT - střední high-end pro hráče

  autor: Radek Hulán

  ASUS Extreme 7800 GT je zástupce středního high-endu grafických karet ze stáje NVIDIE, pro který ATI v době psaní tohoto článku stále nemá výkonnostně srovnatelnou odpověď.

Nahoru