Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

hry

 • Herní série Splinter Cell se dočká seriálu na Netflixu

  autor: Adam Plechatý

  Příběhy superagenta Sama Fishera míří po sedmi letech na obrazovky, jenom úplně ne v té podobě, v jakou by hráči a skalní fandové série Splinter Cell doufali.

 • Solitaire má na krku 30 křížků. A přesto nepřestává bavit

  autor: Petr Kirs

  Psal se rok 1990, kdy se počítačový svět dočkal nového operačního systému Windows 3.0. Ten bez nadsázky způsobil revoluci. Nás však nyní bude zajímat především hra Solitaire, která byla nedílnou součástí této nové platformy.

 • Univerzita Karlova rozjela vlastní herní studio

  autor: Petr Kirs

  Gaming je fenoménem dnešní doby, což patrně nemusíme zdůrazňovat. Je si toho vědomo patrně také vedení Univerzity Karlovy, které se rozhodlo prostřednictvím dceřiné společnosti rozjet vlastní herní studio.

 • Recenzujeme Gears 5 - neměř a rovnou řež

  autor: Adam Plechatý

  Stálice akčního žánru Gears of War si s nejnovějším dílem nasazuje vážnější tvář, tu a tam zkouší něco nového, ale jen co vystrčí nos dál než za známý práh, raději se stahuje zpět a jde si léty vyšlapanou cestičkou. Otázka je jasná. Bude vás Gears 5 bavit?

 • To nejlepší z E3 2019

  Zajímá vás, co všechno se událo během letošního ročníku herní výstavy E3, ale nemáte dvacet hodin volného času? Nezoufejte! Přichystali jsme si pro vás speciální souhrn ve formě několika videí a přehledných článků.

 • Solitaire se dostal do Světové síně slávy videoher

  autor: Petr Kirs

  Pamatujete si karetní hru Solitaire, která byla nedílnou součástí operačního systému Windows už od roku 1990? Na první pohled jednoduchý titul se nezapomenutelně vryl to videoherní historie, a díky tomu si nyní vysloužil místo ve Světové síni slávy.

 • Preview: Vampire The Masquerade Bloodlines 2

  autor: Adam Plechatý

  Nečekaného pokračování upírského RPG Vampire The Masquerade Bloodlines se nedočkáme dříve jak začátkem roku 2020, ale to neznamená, že si o něm nemůžeme nechat zdát. Vše, co o hře víme, se dozvíte u nás.

 • Preview: Rage 2 - barevná apokalypsa

  autor: Adam Plechatý

  Kdyby vám snad nestačila barvami hýřící apokalypsa v podání nového Far Cry New Dawn, těšit se už brzy můžete na Rage 2.

 • Samsung UJ59 - Všestranný elegán

  autor: Karel Dvořák

  Všestranný monitor s UHD rozlišením a Quantum Dot technologií vybavený širokými možnosti připojení a tenkými rámečky. To je UJ590 od Samsungu a my vám ho v krátkosti představíme.

 • Únorová apokalypsa a herní pecky

  Za okny se sype sníh a místy to venku vypadá jak postapokalyptického filmu... nebo hry. Jako by velcí vydavatelé chtěli tuhle atmosféru posílit, naplánovali na únor hned tři pecky, které si tohle přízvysko určitě zaslouží. Pojďme si je představit!

nahoru