Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

HTC

 • Virtuální realita na cesty, nové brýle od HTC sází na kompaktnost

  autor: Stanislav Holý

  Nabídka brýlí pro virtuální realitu se rozšíří, společnost HTC představila nový headset zvaný Vive Flow, který zaujme především svými kompaktními rozměry. Novinka se tak hodí i pro použití na cestách.

 • HTC ještě neřeklo poslední slovo, chce zaujmout novým mobilem

  autor: Petr Kirs

  Společnost HTC patřila před více než dekádou mezi nejpopulárnější výrobce chytrých telefonů na světě, v posledních letech ale o ni slyšíme nejčastěji v souvislosti s helmami pro virtuální realitu. Nyní se to ale HTC snaží změnit.

 • HTC proměnilo virtuální brýle v designový skvost

  autor: Stanislav Holý

  Nové brýle Vive Air od HTC získaly cenu iF Design Award. A nutno dodat, že po právu, neboť jde o skutečně povedený designový kousek. Má to ale jeden háček, zmíněný headset nebyl vůbec ještě oficiálně odhalen.

 • Matka se znovu setkala se zesnulou dcerou. Díky virtuální realitě

  autor: Stanislav Holý

  Existují příběhy, které píše sám život. A jedním z nich je i příběh korejské matky, která se opět shledala se svou zesnulou dcerou, a to jen díky virtuální realitě. Celý dojemný příběh zdokumentovaly televizní kamery.

 • Bezrámečkový displej a fotoaparát se zoomem. HTC se pochlubilo novým mobilem

  autor: Petr Kirs

  Společnost HTC oživila svou modelovou řadu Wildfire, v rámci níž bude nabízet novinku zvanou Wildfire X. Zapomeňte ale na špičkové parametry a oslnivý výkon, novinka bude lákat především příznivou cenou. Přesto nabídne bezrámečkový displej a trojitý fotoaparát se zoomem.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • VIDEO: Největší konkurenti iPhonu od HTC

  autor: Saša Ševčík

  Fenomén iPhonu okouzlil snad všechny uživatele nejenom v České republice. Jednoduché ovládání telefonu pomocí dotekového displeje a snadný přístup k internetu i na cestách je zkrátka v dnešní době velkým trendem. Úspěšnosti společnosti Apple začala úspěšně vzdorovat firma HTC se svými komunikátory Diamond a Touch Pro.

nahoru