Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

huawei

 • Jak vybrat chytré hodinky

  Uvažujete, že si pořídíte chytré hodinky? Dobře děláte! Smartwatch jsou skvělý moderní doplněk – budou vám ukazovat notifikace z telefonu, měřit tep, radit se spánkem, ale nabízejí i spoustu dalších užitečných funkcí. V tomto článku se dozvíte vše o tom, jak vybrat chytré hodinky.

 • Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

  Abyste potenciál svých smartwatch vyždímali na 100 %, musíte je spárovat s telefonem. V následujícím článku se dozvíte, jak spárovat chytré hodinky Apple Watch s iPhonem a další oblíbené hodinky s telefony s operačním systémem Android.

 • Jak funguje fitness náramek? Pár slov o senzorech a tipy na přesnější měření

  Měří počet kroků, spálené kalorie, tep a spoustu dalších věcí. Ale jak to dělá? Tentokrát se podíváme na to, jak funguje fitness náramek – ale nebojte se, technické to bude jenom trošku.

 • Harmony OS je téměř hotový, ukáže se příští měsíc

  Společnost Huawei potvrdila, že práce na operačním systému Harmony OS jsou téměř hotové. První telefony by novou platformu, která bude konkurovat operačnímu systému Android, měly dostat již v průběhu příštího měsíce.

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů má nového vládce

  Z pozice nejvýkonnějšího chytrého telefonu na světě byl po několika měsících nadvlády sesazen ROG Phone 3 od společnosti Asus. Kdo by si myslel, že žezla se ujal nějaký model s novým čipsetem Snapdragon 888 od Qualcommu, byl by na omylu.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro zamíří do Česka v říjnu

  Už zkraje příštího měsíce se začnou oficiálně prodávat chytré hodinky Watch GT 2 Pro od společnosti Huawei, které jsou učeny pro telefony s operačními systémy Android a iOS. Novinky lákají na řadu pokročilých funkcí, v rámci předobjednávky navíc případní zájemci získají bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3i.

 • Čtyři reproduktory a 10palcový displej. Huawei láká na nový tablet

  Nový MatePad od Huawei se zabydlel v tuzemských obchodech. Novinka je mání ve dvou různých provedeních, láká na velký dotykový displej s rozlišením 2K, speciální režim pro eBooky či čtyři reproduktory z dílny Harman Kardon.

 • Recenze: Honor MagicBook 14 – stylovka s atraktivní cenovkou

  Značka Honor si vydobyla renomé jako výrobce velmi dobře vybavených smartphonů s atraktivní cenovkou. A se stejnou taktikou se nyní výrobce snaží uspět na trhu s laptopy. Jak se to povedlo, si ukážeme v recenzi modelu Honor MagicBook 14.

nahoru