Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Indiana Jones zamíří do světa Marvelu. Půjde po krku Hulkovi

Indiana Jones zamíří do světa Marvelu. Půjde po krku Hulkovi

Události
Miska Star Wars: Han Solo, keramická, 500 ml_512311303
Miska Star Wars: Han Solo, keramická, 500 ml
Produkt není určen k prodeji.
LEGO® Marvel Super Heroes 10782 Hulk vs. Rhino – souboj džípů_220101019
LEGO® Marvel Super Heroes 10782 Hulk vs. Rhino – souboj džípů
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Mini Co. The Infinity Saga - Hulk_804693260
Figurka Mini Co. The Infinity Saga - Hulk
Produkt není určen k prodeji.
autor: Stanislav Holý

Harrison Ford sice jako slavný Indiana Jones končí, hereckou kariéru ale nakonec na hřebík nepověsí. Plácl si totiž s Marvelem a vše nasvědčuje tomu, že půjde po krku nevyzpytatelnému Hulkovi v novém filmu ze světa Avengers.

Ford je sice vitální osmdesátník, kterému by jeho kondičku mohli závidět i daleko mladší jedinci. Přesto se nechal slyšet, že chystaný Indiana Jones 5, který bude mít premiéru příští rok v létě, bude jeho posledním filmovým počinem. Není se čemu divit, věk jednou dožene každého z nás a náročné kaskadérské scény, o které v Indiana Jonesovi tradičně není nouze, nemůže dělat jen tak někdo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Harison Ford jako Indiana Jones

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ford si zahrál také Hana Sola ze Star Wars

Hned dva filmy

Nakonec je ale vše jinak, představitel slavného Indiana Jonese či Hana Sola ze Star Wars se totiž nechal zlanařit Marvelem k dalšímu filmu. Už přespříští rok bychom jej tak měli vidět hned ve dvou filmech. V novém dílu Captain America: New World Order a zároveň i v počinu Thunderbolts, který bude pojednávat o týmu těch nejprofláklejších antihrdinů.

Zasvěcení už patrně tuší, že v čele tohoto týmu bude stát proslulý generál Thaddeus Ross, kterého si zahraje právě Harrison Ford. Ten se v komiksových předlohách objevuje již od roku 1962. Setkat jsme se s ním mohli ale také ve filmech Neuvěřitelný Hulk (2008), Kapitán Amerika: Občanská válka (2016) a Avengers: Infinity War (2018), kde si ho zahrál William Hurt.

Hurt však skonal letos v březnu, a tak zůstala tato klíčová role neobsazena. Na koho nakonec padla volba, je tedy nyní jasné. Ford jakožto nelítostný generál vede svoji svatou válku proti gamma nestvůrám v čele s Hulkem. Ze známého zeleného obra udělal v komiksových předlohách doslova lovnou zvěř. Kvůli četným neúspěchům se nakonec nechal proměnit v Red Hulka. Zda se setkáme ve filmech i s rudým obrem, bude jasné až v roce 2024.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zesnulý William Hurt jako generál Thaddeus Ross

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru