Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

inkoust

 • HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

  Kvůli práci a výuce z domova důležitost tiskáren v našich bytech a domech dramaticky roste. Své o tom ví každý, kdo někdy zapomněl koupit inkoust nebo toner a zjistil to až ve chvíli, kdy už bylo pozdě. Takové problémy ale se službou HP Instant Ink nehrozí.

 • Recenze: Epson L3150 – tankování je levnější

  Popularita tiskáren s takovými systémy rok od roku roste. A není se čemu divit, náklady na tisk jsou totiž výrazně nižší než v případě modelů s klasickými kazetovými náplněmi s inkoustem. Jak se tankuje v praxi a kolik to stojí, si dnes ukážeme na tiskárně L3150.

 • Recenze: Canon PIXMA TS705 – rozumí si s mobily, tiskne i na nehty

  PIXMA TS705 je nejmenší pětiinkoustovou tiskárnou od společnosti Canon. Navzdory kompaktním rozměrům toho ale umí více než dost, rozumí si například s domácími asistenty Amazon Alexa a Google Assisstant, samozřejmostí je snadný tisk z mobilů. Nechybí dokonce ani možnost potisku nehtů.

 • Recenze: Epson L7160 – pro náročné uživatele

  Především a náročné uživatele, kteří požadují prvotřídní obrazovou kvalitu, cílí multifunkční tiskárna Epson L7160. Kromě kvality tisku láká také na úsporné tankové řešení a hromadu dalších funkcí, jak si ukážeme v nadcházejících řádcích.

 • Recenze: Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF – šikovná multifunkce

  Plnohodnotným pracovním zařízením, které se neztratí v malých i větších společnostech, je multifunkční zařízení WorkForce Pro WF-C5710DWF. To kombinuje hned čtyři zařízení v jednom, nabízí automatický oboustranný tisk formátu A4, skener, kopírku a fax.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Epson SureColor SC-T3100N – velkoformátový tisk v kompaktním balení

  Tiskárna Epson SureColor SC-T3100N cílí na profesionály, kteří potřebují tisknout formáty o velikosti až 24“. Navzdory tomu patří testovaný kousek spíše k těm kompaktnějším a láká i na poměrně příznivou cenovku.

 • Recenze: Canon PIXMA G3410 – úsporně a kvalitně

  Hlavním hrdinou dnešní recenze bude tiskárna Canon PIXMA G3410, která se snaží uživatele zaujmout především tankovým systémem, díky němuž se zcela obejde bez inkoustových kazet. Měla by tak nabídnout levný a zároveň kvalitní tisk.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru