Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

internet explorer

 • Podpora Internet Exploreru ve Windows skončila

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft přesně dle plánu vydala aktualizaci, která v podstatě vyřadila svého času velmi populární prohlížeč Internet Explorer z provozu. Místo něj se tak nově lidem v podporovaných verzích Windows spouští prohlížeč Edge.

 • Aktualizace vyřadí Internet Explorer ve Windows z provozu

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft chystá novou aktualizaci, která bez nadsázky vyřadí v podporovaných verzích Windows prohlížeč Internet Explorer z provozu. Místo něj se bude lidem spouštět modernější Edge.

 • Internet Explorer pomalu umírá, Microsoft ho ale ještě nepohřbil

  autor: Petr Kirs

  Internet Explorer byl v době největší slávy nejpopulárnějším webovým prohlížečem na světě, v operačním systému Windows hraje už ale nějakou dobu druhé housle. I když se jeho konec plánuje několik posledních let, stále ještě funguje.

 • Chystá se definitivní tečka za Internet Explorerem

  autor: Petr Kirs

  Internet Explorer byl v době největší slávy nejpopulárnějším webovým prohlížečem na světě, v operačním systému Windows hraje už ale nějakou dobu druhé housle. Microsoft nyní oficiálně oznámil, kdy udělá za Explorerem definitivní tečku.

 • Internet Explorer si nerozumí s některými weby ani Microsoft Teams

  autor: Petr Kirs

  Internet Explorer byl v době největší slávy nejpopulárnějším webovým prohlížečem na světě, v operačním systému Windows hraje už ale nějakou dobu druhé housle. Microsoft se jej nyní chystá pohřbít úplně, poslední listopadový den byl zatlučen další hřebík do rakve.

 • Internet Explorer se chystá do křemíkového nebe

  autor: Petr Kirs

  Internet Explorer byl v době největší slávy nejpopulárnějším webovým prohlížečem na světě, v operačním systému Windows hraje už ale nějakou dobu druhé housle. Microsoft se jej nyní chystá pohřbít úplně, ještě letos ukončí jeho podporu.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru