Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

ios

 • Avatar zamíří na mobily. Takhle bude vypadat

  autor: Karel Dvořák

  S novým týdnem jsme se dočkali prvního oficiálního traileru k chystané hře Avatar: Reckoning. Ten ukazuje, jak budete na mobilních zařízeních zachraňovat Pandoru.

 • Špičkový výkon, 5G i lepší výdrž. Jaká lákadla nabízí nový iPhone SE

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Apple přinesla na pulty obchodů iPhone SE ve třetí generaci. Ten nabízí proti svému předchůdci celou řadu vylepšení. Na jaké vychytávky se u něj můžeme těšit?

 • Tohle je nejvzácnější iPhone 13. Cenu raději vědět nechtějte

  autor: Saša Ševčík

  Známý ruský úpravce Caviar se tentokrát opravdu vytáhnul, představil novou úpravu nejnovějších iPhonů 13 s úlomkem zubu starým 80 milionů let. Podle společnosti má jít o „nejvzácnější provedení“ na světě.  

 • Ve stínu iPhonů 13: Apple láká na dva nové iPady

  autor: Karel Dvořák

  Média jsou přeplněna informacemi o nových iPhonech s číslovkou 13 v názvu, které se začaly v pátek prodávat. Vedle nich se ale na pultech obchodů zabydlely také hned dva nové iPady, a i ty mají rozhodně co nabídnout.

 • Nové iPhony 13 jsou venku. Co všechno umí?

  autor: Karel Dvořák

  Dnes se začaly oficiálně prodávat nové iPhony s číslovkou 13 v názvu. Případní zájemci mohou vybírat mezi čtyřmi různými modely, které se od sebe liší velikostí i výkonem – platí to především pro verze řady 13 Pro, které lákají na ještě rychlejší grafiku.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • iPhony dostaly nové vychytávky, Apple vydal iOS 15

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple vydala po více než čtvrt roce testování novou verzi svého operačního systému pro chytré telefony iPhone, nese pořadové číslo 15 a přináší celou řadu zajímavých novinek. Jaká vylepšení jsou nejzajímavější?

 • Záplava novinek od Applu. Přivítejte iPhone 13, nové iPady i Apple Watch

  autor: Stanislav Holý

  Pořádnou nálož novinek si pro nás dnes večer připravila společnost Apple. Ukázala čtyři nové iPhony s číslovkou 13 v názvu, dva iPady a další generaci chytrých hodinek Apple Watch. Podívejte se s námi, co novinky umí.

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • TOP 10 nejlepších aplikací do mobilu

  autor: Miroslav Václavík

  Pořídili jste si nový telefon a nevíte, co nainstalovat jako první? Nebo prostě jen hledáte inspirace na užitečné aplikace do mobilu? Připravili jsme si pro vás seznam deseti zástupců, kteří na vašem smartphonu prostě nesmí chybět. Všech TOP 10 aplikací naleznete jak pro Android, tak pro iOS, a jsou dostupné zdarma.

 • Tvůrci Fortnitu uspěli. Google sníží poplatky ve svém obchodě

  autor: Stanislav Holý

  Je to malý krok pro Epic Games, ale velký skok pro drtivou většinu vývojářů. Po vleklém sporu s tvůrci Fortnitu se rozhodla společnost Google snížit své poplatky, které účtuje vývojářům v rámci obchodu Play. Stane se tak již od letošního července.

nahoru