Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

ipad

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Apple odhalí jarní novinky

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple svolala na příští úterý velkou tiskovku, která bude vůbec první v letošním roce. Na slavnostní jarní akci bude americký podnik ukazovat novinky, které se v dohledné době objeví na pultech obchodů.

 • Budoucnost Office na iPadu? Microsoft nabídne jednu aplikaci na veškerou práci

  autor: Stanislav Holý

  Aplikace Word, Excel, PowerPoint či OneNote jsou v kancelářském prostředí nepostradatelnými pomocníky. Na iPadech však již nemusíte instalovat každou aplikaci zvlášť, Microsoft nově nabízí jednu aplikaci na veškerou práci.

 • Záplavě novinek není konec. Apple ukáže příští týden překvapení

  autor: Stanislav Holý

  Letošní rok na nás společnost Apple doslova valí jednu novinku za druhou. Během podzimu jsme byli svědky hned dvou různých tiskovek a další má americký počítačový gigant přichystanou už na příští týden.

 • Apple se pochlubil dvěma iPady, láká také na dvoje hodinky

  autor: Petr Kirs

  Kdo čekal, že dnes večer na slavnostní tiskovce ukáže Apple nové iPhony, mýlil se. O novinky přesto nouze nebyla, místo chytrých telefonů ale americký počítačový gigant lákal na iPady a chytré hodinky Apple Watch.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  autor: Petr Kirs

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

 • iPad Pro dospěl. Půjde po krku notebookům

  autor: Petr Kirs

  Kromě nového MacBooku Air se společnost Apple pochlubila také další generací špičkového tabletu iPad Pro. Ten bude opět dostupný ve dvou velikostech a přináší celou řadu vylepšení. Půjde o daleko vážnější konkurenci notebooků než kdy dříve.

 • Uspokojí i nejnáročnější. Huawei MatePad Pro bude konkurovat iPadům

  autor: Karel Dvořák

  Především ty nejnáročnější zákazníky se bude snažit zaujmout nový tablet od společnosti Huawei. Model MatePad Pro má totiž špičkovou výbavu, širokou nabídku praktického příslušenství a v neposlední řadě nabízí také pokročilou spolupráci s telefony Huawei.

 • Konec ikonického designu Applu? Jony Ive definitivně opustil Apple

  autor: Petr Kirs

  Dnešek byl posledním dnem, kdy se slavný návrhář Jony Ive procházel po Apple Parku v americkém Cupertinu ještě jako zaměstnanec. Jak bylo avizováno již dříve, tato ikonická postava Apple opouští a nově se bude snažit uspět s vlastním designovým studiem.

 • Apple odhalil svůj nejvýkonnější počítač. Bude plně modulární

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple představila v pondělí k příležitosti zahájení vývojářské konference WWDC 2019 hned několik zajímavých novinek. Kromě softwaru jsme se přitom dočkali i hardwarových kousků – například nejvýkonnějšího počítače s logem nakousnutého jablka.

nahoru