Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

ipados

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Nejlepší aplikace a hry pro iPhony a iPady. Znáte všechny?

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Apple vyhlásila vítěze soutěže App Store Best of 2020, která pravidelně každý rok oceňuje ty nejlepší aplikace a hry pro zařízení s logem nakousnutého jablka, konkrétně tedy pro iPhony a iPady. Pokud je ještě neznáte, rozhodně se je vyplatí vyzkoušet.

 • iPad Pro dospěl. Půjde po krku notebookům

  autor: Petr Kirs

  Kromě nového MacBooku Air se společnost Apple pochlubila také další generací špičkového tabletu iPad Pro. Ten bude opět dostupný ve dvou velikostech a přináší celou řadu vylepšení. Půjde o daleko vážnější konkurenci notebooků než kdy dříve.

 • Apple odhalil svůj nejvýkonnější počítač. Bude plně modulární

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple představila v pondělí k příležitosti zahájení vývojářské konference WWDC 2019 hned několik zajímavých novinek. Kromě softwaru jsme se přitom dočkali i hardwarových kousků – například nejvýkonnějšího počítače s logem nakousnutého jablka.

nahoru