Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
iPhone 12 vylepšili podle legendárního meče, a pořádně natáhli cenovku Události
Apple iPhone 12 Pro, 128GB, Gold Kuki TV na 2 měsíce zdarma
Apple iPhone 12 Pro, 128GB, Gold
24 785 Kč 29 990 Kč
Apple iPhone 12, 128GB, Blue Kuki TV na 2 měsíce zdarma
Apple iPhone 12, 128GB, Blue
21 893 Kč 26 490 Kč
Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Silver Kuki TV na 2 měsíce zdarma
Apple iPhone 12 Pro Max, 128GB, Silver
28 091 Kč 33 990 Kč
Apple iPhone 12 mini, 64GB, Green Kuki TV na 2 měsíce zdarma
Apple iPhone 12 mini, 64GB, Green
18 174 Kč 21 990 Kč

iPhone 12 vylepšili podle legendárního meče, a pořádně natáhli cenovku

autor: Petr Kirs
Představení nových iPhonů 12 samozřejmě nemohlo uniknout ani známému úpravci Caviar, který převléká ty nejlepší telefony na trhu do prémiových „oblečků“. U předělávky se tentokrát tito tuneři inspirovali legendárním mečem Zulfiqar.

Designová kolekce plná luxusních výrobních materiálů nese název Warrior. Hned na úvod se přitom slučí zmínit, že se soustředí výhradně na tři dražší modely, tedy konkrétně iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Kdo by toužil po nejmenším iPhonu 12 mini, má zkrátka smůlu. Společnost Caviar všechny předělané novinky již nyní nabízí v rámci předobjednávky na svých webových stránkách, přesné datum zahájení prodeje však zatím neuvedla.

Jisté je ale to, že případní zájemci si budou muset šáhnout pořádně hluboko do kapsy. Pokud totiž rozmýšlíte, který z nových iPhonů 12 pořídit, zpravidla uvažujete nad cenovkami okolo 20 či 30 tisíc korun. Proti tomu ale ten nejlacinější model od Caviaru stojí v přepočtu 125 tisíc korun. A co za tuto částku získáte?

 

Všechny telefony mají stejné součástky jako sériová výroba, nejzajímavější je ale zadní strana a celkový design, který se bez nadsázky změnil k nepoznání. Telefony jsou oděny do „meče, který se zrovna vrhá do brnění nepřítele“. Tento chevronový design vypadá skutečně působivě, platí to přitom i pro to nejlevnější provedení – model Knight je obložen titanem, design zasvěcený vikingům pak kombinuje titan s červeným mramorem a vlčí kůží. Samurai pak láká na titan, červený mramor a karbonovou dekoraci.

Všechny tři zmiňované provedení startují na avizované částce 125 tisíc korun. Edice Assasin cílí na náročnější uživatele a je dražší, kromě titanu a karbonu u ní nalezneme ještě černý mramor. Tyto modely poznáte na první dobrou i podle kapky krve, která se nachází na ostří meče. Zajímavý designový prvek byl vyroben ze smaltovaných červených šperků. U všech těchto čtyř edic se počítá s 99 vyrobenými kusy, půjde tedy o striktně limitovanou edici.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Pro jedince, kteří chtějí skutečně dávat své bohatství na odiv pak bude určen model Zulfiqar, který je pojmenovaný po stejnojmenné meči. U něj najdete kapky krve hned dvě, tentokrát se jedná o pravé červené rubíny. Na zadní straně naleznete také 18karátové zlato, titan se vzorem damaškové oceli a vložky ze zeleného mramoru. Utratit bezmála 700 tisíc korun za toto provedení ale bude moci jen 19 šťastlivců.

Pouze sedm telefonů pak bude k dispozici v rámci edice Imperator. Nejluxusnější provedení se inspirovalo samotným císařem Konstantinem. Čekejte jen to nejlepší, například černý mramor s bílými žilkami, kterým se vykládaly římské paláce. U tohoto se telefonu se však cenovka vyšplhala dokonce až na více než milion korun.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru