Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

iPhone

 • Jak vybrat iPhone?

  autor: Miroslav Václavík

  Na trhu je aktuálně celý zástup iPhonů, a mnoho lidí při nákupu tápe, který z chytrých telefonů od Applu zvolit. Navíc každý rok přichází nová řada, rozhodování je tak ještě složitější. Jaký model je pro mě ideální? Které funkce ten či onen model nabízí? A co velikost displeje, vejde se mi telefon pohodlně do ruky? V našem rádci se vám pokusíme ukázat, jaké iPhony jsou aktuálně v nabídce, v čem spočívají jejich hlavní výhody a pro koho se nejlépe hodí.

 • Nové iPhony 13 jsou venku. Co všechno umí?

  autor: Karel Dvořák

  Dnes se začaly oficiálně prodávat nové iPhony s číslovkou 13 v názvu. Případní zájemci mohou vybírat mezi čtyřmi různými modely, které se od sebe liší velikostí i výkonem – platí to především pro verze řady 13 Pro, které lákají na ještě rychlejší grafiku.

 • iPhony dostaly nové vychytávky, Apple vydal iOS 15

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple vydala po více než čtvrt roce testování novou verzi svého operačního systému pro chytré telefony iPhone, nese pořadové číslo 15 a přináší celou řadu zajímavých novinek. Jaká vylepšení jsou nejzajímavější?

 • Záplava novinek od Applu. Přivítejte iPhone 13, nové iPady i Apple Watch

  autor: Stanislav Holý

  Pořádnou nálož novinek si pro nás dnes večer připravila společnost Apple. Ukázala čtyři nové iPhony s číslovkou 13 v názvu, dva iPady a další generaci chytrých hodinek Apple Watch. Podívejte se s námi, co novinky umí.

 • Představí se nový iPhone? Apple odhalí příští týden novinky

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes oficiálně oznámila konání své pravidelné podzimní akce, na které bude odhalovat novinky pro vánoční sezónu. Fanoušci přístrojů s logem nakousnutého jablka se dočkají již příští týden.

 • iPhone, iMac a iPad Pro. To vše bylo k vidění na tiskovce Applu

  autor: Stanislav Holý

  Hromadu novinek odhalila na své první letošní tiskovce společnost Apple. Nových produktů jsme se dočkali prakticky napříč celým portfoliem amerického počítačového gigantu. Dokonce nechyběl ani nový iPhone.

 • iPhony 12 oblékly do luxusu. Cílí na bohaté válečníky

  autor: Petr Kirs

  Ruská společnost Caviar představila další předělávku prémiových smartphonů od společnosti Apple. Známý úpravce si vzal vcelku pochopitelně na mušku nejnovější iPhony 12, po modelech vytvořených podle legendárního meče tu jsou další provedení pro válečníky.

 • Recenze: Apple iPhone 12 Pro Max – ten nejlepší

  autor: Saša Ševčík

  Nové iPhony se slůvkem Pro v názvu cílí na ty nejnáročnější uživatele, platí to přitom o obou zmiňovaných modelech. V dnešní recenzi ale bude hrát prim větší bratříček – iPhone 12 Pro Max.

 • Nové iPhony prodávají i s kouskem majetku Steva Jobse

  autor: Petr Kirs

  Stejně jako u loňských jedenáctek uvedl ruský úpravce Caviar speciální edici nových iPhonů 12, které obsahují kousek majetku Steva Jobse. Na zadní straně mimochodem nechybí ani podpis zakladatele společnosti Apple.

 • Recenze: Apple iPhone 12 mini – nejlepší z nejmenších

  autor: Saša Ševčík

  Nový iPhone 12 mini má hned několik nej. Jde o nejlevnější nový telefon v nabídce společnosti Apple, zároveň je to nejmenší 5G model na trhu a nejvýkonnější z malých smartphonů, kterých je na trhu jako šafránu. Co od této novinky můžeme očekávat v praxi?

nahoru