Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Jak slíbili, tak udělali. The Sims 4 jsou nyní zadarmo

Jak slíbili, tak udělali. The Sims 4 jsou nyní zadarmo

Události
The Sims 4: Ekobydlení (PC)_1117931491
The Sims 4: Ekobydlení (PC)
867 Kč 1 049 Kč
The Sims 4: Střední škola (PC)_1759609665
The Sims 4: Střední škola (PC)
826 Kč 999 Kč
autor: Saša Ševčík

Tvůrci ze studia Electronic Arts (EA) již minulý měsíc slíbili, že promění populární hru The Sims 4 na free-to-play titul. Tak se skutečně v úterý 18. října stalo.

Od nynějška je tak možné stahovat The Sims 4 zadarmo pro počítače s Windows, Mac a zároveň i pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox On a Xbox Series S|X. Nejde přitom o časově omezenou nabídku, tento populární simulátor života bude k mání zadarmo napořád.

Nabízí se otázka, proč dává EA tento titul lidem zadarmo? Má k domu dobrý důvod, má tak šanci výrazně rozšířit řady fanoušků, což je zrovna u tohoto titulu klíčové. Čtyřka totiž má celou řadu datadisků, které jsou pro plné využití nezbytné. A za ty si již tvůrci nechají zaplatit.

Pokud jste si hru zakoupili již dříve, nemusíte smutnit. EA má pro vás připravený bonus ve formě Desert Luxe Kitu. Tento balík vylepšení přidá do hry nové položky. Více se o titulu The Sims 4 můžete dozvědět v našem dřívějším článku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

The Sims 4

 

Názory ostatních Geeků (2)

avatar

Mám hru TS4, ale Desert Luxe Kit jsem nedostal

FlashCV 19. 10. 2022 21:58

Tak buď kecaj, nebo to funguje jinak než to mám já. Já hru získal zadarmo v nějaké akci na Originu (v roce 2019). Teď otázka, zda-li je to tím, že hru mám na Originu, nebo že jsem jí nekoupil, ale dostal zadarmo v jedné akci.

avatar
Wyrda 21. 10. 2022 7:27

@FlashCV: Hele, i když koupíš hru na Steamu, potřebuješ ji registrovat přes Origin. Což byl taky důvod, proč jsem to zase vrátil. :) *V době, kdy zdarma nebyla.
A ono zrovna u Sims 4 dávat základní hru zdarma je trošku komické, když bez DLC je to o ničem a se všemi DLC je to zas snad nejdražší hra, co jsem kdy viděl. :D
Jinak kámoška měla stejný problém. Na se ji to nakonec přidalo po kontaktování podpory přes forum. Ale to již EA uzavřelo a odkazují na https://help.ea.com/en/contact-us/new/ s tím, že pokud jsi v rozhodné době splňoval podmínky - tedy měl zakoupeno, přidají Ti to manuálně.

Máš něco na srdci?

nahoru