Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Jaké hry zaujmou nejvíce? Steam Game Festival je v plném proudu

Jaké hry zaujmou nejvíce? Steam Game Festival je v plném proudu

Události
autor: Petr Kirs

Podzim již naplno propukl nejen v ulicích měst, ale také v herním obchodě Steam. Zasvěcení již vědí, že je v plném proudu Steam Game Festival – tedy přehled těch nejzajímavějších nezávislých her, které jsou na této herní platformě k dispozici.

Steam Game Festival je takový malý podzimní svátek, při kterém si můžete vyzkoušet ukázky z titulů, které se pro vás chystají v nadcházejícím půl roce. Zapomeňte však na profláklé pecky, které zná každý. Tento herní svátek je zaměřen výhradně na nezávislé tvůrce.

Trailer ke hře Ghostrunner

Trailer ke hře Wave Break

 

Pokud tedy nevíte, co s načatým víkendem, můžete si vyzkoušet třeba Ghostrunner, The Falconeer, Wave Break či Cake Bash. Steam Game Festival ale není jen o hratelných demoverzích, herní platforma dává dostatečný prostor také tvůrcům obsahu a populárním streamerům, takže o zajímavé rozhovory či herní ukázky i s komentářem nebude rozhodně nouze.

Steam Game Festival se konal již letos na jaře, kdy parádně zaplnil díru po E3. Sluší se nicméně připomenout, že vůbec poprvé se akce konala loni v zimě společně s výročními The Game Awards. Očekávání od aktuálně probíhající předvánoční akce jsou tedy poměrně vysoká. Festival poběží až do úterý 13. října, takže bude ještě dost času si ty největší perly z nezávislé scény vyzkoušet. Stačí vyrazit na Steam a hrát...

Trailer ke hře The Falconeer

Trailer ke hře Cake Bash

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru