Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Je to oficiální! Grand Theft Auto: The Trilogy bude i pro mobily

Je to oficiální! Grand Theft Auto: The Trilogy bude i pro mobily

Události
Grand Theft Auto V - Premium Edition (Xbox ONE)_1224568159
Grand Theft Auto V - Premium Edition (Xbox ONE)
826 Kč 999 Kč
454 Kč 549 Kč
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
826 Kč 999 Kč
495 Kč 599 Kč
autor: Saša Ševčík

Konec spekulací. Studio Rockstar Games konečně přiznalo, že pracuje na remasteru tří dílů série Grand Theft Auto. A co je možná ještě zajímavější, užít si ho budeme moci i na chytrých telefonech a tabletech.

O příchodu Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition se spekulovalo již delší dobu. Server Kotaku již na přelomu září a října informoval o tom, že bychom se této hry měli dočkat ještě letos. Redaktoři renomovaného herního serveru se odvolávají na zdroje přímo z herního studia.

Prolomit hradbu mlčení se tak nyní rozhodlo i vedení Rockstar Games, patrně pod tíhou všech úniků. Sice nepotvrdili přesné datum uvedení na trh, nicméně jisté je to, že remaster zvaný The Definitive Edition bude obsahovat Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas. A že vyjde skutečně letos.

Velmi potěšující je také množství podporovaných platforem: Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a dokonce i Nintendo Switch. Během první poloviny příštího roku by pak trilogie měla vyjít také ve verzi pro mobilní zařízení s platformou iOS a Android.

V příštím roce by mimochodem mělo vyjít také Grand Theft Auto V pro PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru