Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Je tu Xiaomi Mi Band 7, nejnovější přírůstek do rodiny oblíbeného chytrého náramku

Je tu Xiaomi Mi Band 7, nejnovější přírůstek do rodiny oblíbeného chytrého náramku

Produktové tipy
Xiaomi Mi Band 7_1612805166
Xiaomi Mi Band 7
826 Kč 999 Kč
Xiaomi Mi Band 6_887695573
Xiaomi Mi Band 6
Produkt není určen k prodeji.
Xiaomi Mi Band 4C_1866583300
Xiaomi Mi Band 4C
Produkt není určen k prodeji.
Xiaomi Mi Band 6 NFC_1899436828
Xiaomi Mi Band 6 NFC
Produkt není určen k prodeji.

Ať už hledáte chytré zařízení z jakéhokoliv důvodu, jednou z nejoblíbenějších voleb jsou chytré náramky. Dlouho vydrží, mají skvělé funkce a vše zvládnou za zlomek ceny oproti chytrým hodinkám.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Xiaomi Mi Band 7

Mi Band od Xiaomi je tu s námi už dlouhé roky, a za tu dobu mu přišly na chuť celé zástupy uživatelů. Jako průkopník totiž dokázal do malého těla nacpat obrovský zástup funkcí, a to při zachování překvapivě nízké ceny. Nejinak tomu je i u Xiaomi Mi Band 7, který na pulty obchodů dorazil právě teď.

Oproti předchozím verzím opět o kus posunul své schopnosti a vlastnosti. Na přední straně najdeme nádherný AMOLED displej s úhlopříčkou 1,62“. Jde tak o ideální velikost, jak si snadno přečíst zprávu nebo prohlédnout nejdůležitější notifikace. Díky technologii AMOLED se můžete spolehnout na zcela minimální náročnost na baterii, náramek díky tomu vydrží neporovnatelně déle, než je tomu třeba u klasických chytrých hodinek. Displej je chráněn 2,5D ochranným sklem, aby zařízení zvládlo držet krok i v těch nejextrémnějších podmínkách, a jelikož jde o hlavní část náramku, je připraven celý zástup různých ciferníků.

Zdraví a spánek

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tím nejdůležitějším důvodem, proč si lidé chytré náramky pořizují, je sledování zdraví a sportovních aktivit. Xiaomi Mi Band 7 v tomto směru opět pokročil a nabízí vám tak lékaře, trenéra a spolehlivého parťáka v jednom. S maximální možnou přesností můžete pomocí pokročilých algoritmů sledovat veškerou aktivitu, kterou provádíte. Sledujte počet ušlých kroků, odběhanou vzdálenost nebo množství spálených kalorií.

Aby bylo měření co nejpřesnější, je potřeba obrovská paleta všech notoricky známých i méně praktikovaných sportů a aktivit. Xiaomi Mi Band 7 má v sobě proto zabudování více než 110 různých aktivit, v nichž najdete opravdu všechno, čím můžete svůj čas naplnit. Kromě toho je v náramku zabudovaný také senzor srdečního tepu se schopností měřit úroveň okysličení krve a množství aktuálního stresu. V neposlední řadě se pak novinka postará i o analýzu spánku, kdy každé ráno dostanete přesný přehled o tom, jak kvalitně spíte a co všechno se během noci ve vašem těle dělo.

Obrovská výdrž

Jednou z obrovských výhod chytrých náramků oproti dalším chytrým zařízením je výdrž. Přestože máte na přední straně Xiaomi Mi Band 7 nádherný barevný displej s úžasným jasem a podáním barev, můžete se i tak spolehnout až na 15 dní na jedno nabití. Jakmile navíc dojde na nabíjení, je tak pohodlné, jak si jen dokážete představit. Magnetické nabíjení se postará o to, aby stačilo náramek přiložit do blízkosti nabíječky a automaticky se nasměruje a začne posílat energii. Všechno tak zvládnete pohodlně i v naprosté tmě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolnost v každé situaci

Abyste mohli chytrý náramek využívat naplno, je pochopitelně potřeba i pořádná odolnost, a to jak vůči fyzickým jevům, tak proti vodě, potu a prachu. O 2,5D krytí předního displeje už jsme psali, Xiaomi Mi Band 7 se však může pochlubit i voděodolností až do 5 ATM. Ať už máte tedy v plánu cokoliv, náramek nemusíte sundat z ruky – zvládne všechno od deště, přes umývání nádobí, až po sprchu nebo pořádně propocené utkání.

Vylaďte si náramek dle svého stylu

Jak už tomu u Mi Bandu bývá, i tentokrát si můžete výměnou řemínku udělat náramek přesně takový, jaký chcete. Kromě běžných barev, kde najdeme bílou, zelenou, oranžovou, modrou, černou a růžovou, se můžete těšit i na čtveřici unikátních variant. Xiaomi Mi Band 7 totiž lze doplnit o náramky ve verzích reflexní zelená, reflexní oranžová, zelená khaki a modrá khaki. Snadno tak náramek vyladíte podle toho, jaký styl vám nejlépe sedí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý náramek toho však umí ještě spoustu dalšího. Ukáže vám všechny notifikace, poslouží jako spoušť fotoaparátu na mobilu, najde vám telefon zapadlý mezi polštáři gauče, skvěle se hodí jako dálkové ovládání při poslechu hudby nebo se postará o pravidelné dechové cvičení. To vše za pomoci Bluetooth 5.2. Nejnovější chytrý náramek od Xiaomi Mi Band 7 pochopitelně najdete i u nás na CZC.cz.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru