Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Jsou tu 20. narozeniny be quiet!, oslavte je soutěží o desítky cen

Jsou tu 20. narozeniny be quiet!, oslavte je soutěží o desítky cen

Produktové tipy
Be quiet! Pure Loop 2 FX, 280mm_1817570864
Be quiet! Pure Loop 2 FX, 280mm
Produkt není určen k prodeji.
Be quiet Pure Base 500FX, okno, černá_1569695363
Be quiet Pure Base 500FX, okno, černá
Produkt není určen k prodeji.
Be quiet! Pure Rock 2 FX Black_1016164903
Be quiet! Pure Rock 2 FX Black
Produkt není určen k prodeji.
Be quiet! Pure Loop 2 FX, 360mm_344780594
Be quiet! Pure Loop 2 FX, 360mm
Produkt není určen k prodeji.
autor: Miroslav Václavík

Už od roku 2002 můžeme na pultech vídat kvalitní a tiché PC komponenty značky be quiet! V rámci oslav teď můžete naskočit do soutěže, kde se hraje o 100 skvělých cen.

Oslava dvacetin be quiet!

Německý výrobce vysoce kvalitních počítačových komponent se na trhu objevil poprvé před dvěma dekádami. Původně malá hamburská firmička se brzy dostala do povědomí všech nadšenců PC světa. Objevila totiž do té doby příliš nevyužitý potenciál tichých komponentů. Úplně prvním produktem byla tlumicí PC podložka. Hned další rok se zástupci firmy rozhodli naskočit do světa PC adaptérů, po nichž byla svého času obrovská poptávka. V roce 2003 tak přišli s Blackline P4 – prvním adaptérem své produkce. Od té doby se be quiet! stal skutečným výrobcem PC komponentů.

Od té doby se portfolium německé firmy rozrostlo obrovským způsobem, snažili se totiž nabídnout kompletní sortiment dílů té nejvyšší kvality při zachování co nejmenšího hluku. Postupně jsme se tak mohli setkávat s ventilátory Silent Wings USC, následně s chladiči CPU v podobě špičkových Dark Rock Advanced a Dark Rock Pro. Následovaly i PC skříně, mezi nimiž byla průkopníkem Silent Base 800, v roce 2016 pak na trh dorazil kompaktní vodní chladič Silent Loop. Společnost be quiet! se tak během dvaceti let dokázala dostat od výroby tlumicí PC podložky až k výrobě uznávaných a vysoce kvalitních komponentů. A právě to se nyní společnost rozhodla oslavit velkou soutěží, které se můžete zúčastnit i vy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Co najdete na CZC.cz?

I u nás pochopitelně najdete celou řadu produktů značky be quiet!, a to konkrétně skvělou počítačovou skříň, extrémně tichý chladič procesoru, případně kapalinové chladiče CPU. Součástí všech produktů je kromě vysoké kvality a minimálního hluku u ARGB osvětlení pro nasazení do těch nejstylovějších sestav. Jestliže hledáte komponenty do opravdu tichého prostředí, be quiet! je samozřejmou volbou.

Zapojte se do výroční soutěže

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak již bylo naznačeno výše, velké výročí si zaslouží i velkou oslavu. Proto si můžete zasoutěžit o 100 cen, kde je jako hlavní odměna be quiet! herní místnost – pokud se na vás tedy usměje štěstí, získáte kromě herního PC také herní židli, nádherný stůl, ohromující monitor a mnoho dalšího. Vedle toho se hraje o dalších 5 herních počítačů, 20 hardware balíčků a 74 be quiet! balíčků ke 20. výročí. Neváhejte tedy a naskočte do soutěže i vy. Soutěžit můžete do 30. 9. 2022.

 

nahoru