Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
K produktům Logitech G exkluzivní skiny do Battlefieldu 2042 zdarma

K produktům Logitech G exkluzivní skiny do Battlefieldu 2042 zdarma

Produktové tipy
Battlefield 2042 (PS5)_784523977
Battlefield 2042 (PS5)
743 Kč 899 Kč
Battlefield 2042 (Xbox Series X)_1526415313
Battlefield 2042 (Xbox Series X)
743 Kč 899 Kč
Logitech G815 Lightsync, GL Clicky, US_1810950243
Logitech G815 Lightsync, GL Clicky, US
Produkt není určen k prodeji.
Logitech G Pro X Wireless, černá_1213880422
Logitech G Pro X Wireless, černá
3 718 Kč 4 499 Kč

Jestliže přemýšlíte, že byste rádi udělali k Vánocům radost sobě či někomu z okolí, můžete aktuálně využít speciální akce a k vybraným produktům Logitech G získat exkluzivní skiny do nejnovějšího dílu Battlefieldu.

Jak akce funguje a jak kódy uplatnit?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Do 31. 12. 2021 můžete získat v rámci výhodné akce exkluzivní skiny a ukázat ostatním na bojišti v Battlefildu 2042, že jste pravý hráč s pořádnou výbavou. Stačí totiž zakoupit některý z celé řady vybraných produktů Logitech G, a následně uplatnit speciální voucher. Dostanete přitom dva kódy, a pokud je oba aktivujete na jednom účtu, dostanete ještě třetí bonusový.

Po zakoupení některého z vybraných produktů stačí zamířit do nabídky Moje CZC pod vaším uživatelským jménem a otevřít sekci Kupóny. Zde obdržíte dva vouchery, kódy jsou přitom univerzální pro všechny platformy a odměnu dostanete, ať už hrajete na konzoli, nebo na PC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kódy následně musíte uplatnit na webu logitechg.com, díky němuž pak obdržíte vygenerovaný kód přímo pro vaši platformu. V případě jakýchkoliv problému se neváhejte obrátit na naši podporu na obchod@czc.cz.

Které skiny dostanu?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prvním ze dvou exkluzivních skinů do Battlefieldu 2042 je MCS-880 Brokovnice, ve druhém případě jde o PBX-45 SMG/PDW. Jestliže pak oba skiny aktivujete na jednom účtu, získáte ještě zdarma skin tanku EBAA WILDCAT/HEAVY. Nejde opravdu o nic složitého a za pár kliknutí můžete všem ukázat, díky čemu máte tak skvělé výsledky.

Battlefield 2042

Rok 2042 rozhodně není tak pohodovým místem, jak by se mohlo zdát. Extrémní klimatické podmínky a neustálé souboje po veškeré suroviny změnily rozložení sil na globální mapě. Na hráči tak je, aby se dokázal co nejrychleji adaptovat a stal se pánem bojiště. Battlefield 2042 čeká na ty nejlepší, a díky našim exkluzivním skinům je každý na první pohled dobře rozpozná.

Poprvé v historii se navíc do soubojů může zapojit 128 hráčů, člověk tak získává pocit, který nikdy dříve zažít nemohl. Kolosální počet hráčů zcela mění pravidla hry a přežijí jen ti nejlepší. Masivní bitvy se mění každou vteřinou, herní mapa se dynamicky upravuje a pro hráče je připravena intenzivní bitva v úžasné FPS taktické střílečce. Nový systém specialistů navíc umožňuje perfektně dotvořit každý jednotlivý tým, a i když už nenarazíte na dříve známé třídy, i teď se každý specialista pyšní unikátními vlastnostmi. Vytvořte nejlepší četu na bojišti a převažte mističky vah na vaši stranu.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Skin

platí úměrnost - čím více skinů tím horší hra...

Máš něco na srdci?

nahoru