Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

kamera

 • Bezpečnostní kamery, sluchátka i fitness náramky. Xiaomi neláká jen na mobily

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Xiaomi je velmi často skloňována pro své povedené chytré telefony, nabídka tohoto elektronického gigantu je ale daleko širší. Na další zajímavou várku novinek se podíváme společně v dnešním článku.

 • Kamery, switche i routery. Poskládejte si síť s novinkami od společnosti D-Link

  autor: Lenka Chmátalová

  V posledních měsících vrhá společnost D-Link na pulty obchodů jednu zajímavou novinku za druhou. Na své si tak přijdou lidé, kteří hledají novou WiFi kameru, potřebují snadno rozšířit síť prostřednictvím switche či chtějí nějaký zajímavý router.

 • Recenze: Netatmo Smart Indoor Camera – osobní hlídač

  autor: Stanislav Holý

  Na trhu je celá řada zajímavých bezpečnostních kamer. Model Netatmo Smart Indoor Camera ale nad nimi vyniká pro své sofistikované funkce, díky kterým se pyšní titulem „chytrý hlídací systém“. O tom, že to není vůbec žádná nadsázka, se přesvědčíme v dnešní recenzi.

 • Recenze: TP-LINK Tapo C200 – šikovný hlídač domácnosti

  autor: Petr Kirs

  Noční vidění, záznam ve Full HD rozlišení a možnost 360stupňového pohybu. To jsou hlavní přednosti, na které láká šikovný hlídač domácnosti – bezpečnostní kamera TP-LINK Tapo C200. Jaké jsou její kvality v praxi, ověříme v dnešní recenzi.

 • První akční kamera GoPro? Poradíme, jak na to

  autor: Petr Kirs

  Společnost GoPro se letos před Vánocemi snaží uspět s novou akční kamerou GoPro HERO8 Black. V nabídce nicméně stále zůstává starší model HERO7 Black, který má rozhodně co nabídnout. Co od obou modelů čekat? A jak vůbec s akčními kamerami začít?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: GoPro HERO8 Black – opět utíká konkurenci

  autor: Saša Ševčík

  Společnost GoPro se letos před Vánocemi snaží zaujmout novou akční kamerou HERO8 Black. Ta přináší ve srovnání se starší sedmičkou hned několik klíčových vylepšení, díky kterým opět uniká konkurenci.

 • GoPro HERO8 láká na 4K a vylepšenou stabilizaci. Přijde s posilou

  autor: Petr Kirs

  Společnost GoPro oficiálně odhalila osmou generaci své akční kamery HERO, ta představuje nově to nejlepší v nabídce tohoto výrobce. Zaujmout se bude snažit 4K záznamem i vylepšenou stabilizací. V prodeji se navíc objeví s posilou – s modelem GoPro MAX.

 • Recenze: EZVIZ Duo Pack C3A – jde to i bez drátů

  autor: Stanislav Holý

  Zabezpečit domácnost pomocí kamerového systému nemusí být vůbec nic složitého, pokud si tedy vyberete správný bezpečnostní set – ideálně takový, který nemá žádné kabely. A to je i případ modelu EZVIZ Duo Pack C3A.

 • Recenze: LAMAX X9.1 – zabalit a vyrazit

  autor: Saša Ševčík

  Fandíte zimním sportům, nebo dáváte přednost letním radovánkám? V obou případech je ideálním parťákem na cesty akční kamera. Co čekat od solidní střední třídy, si ukážeme v dnešní recenzi modelu LAMAX X9.1.

 • GoPro HERO sází na příznivou cenu

  Společnost GoPro si na začátek jara připravila novou kameru pro nadšené sportovce, kteří si však nechtějí zcela vybrakovat peněženku. Model HERO totiž nabízí řadu předností známých z prémiových kamer tohoto výrobce, navíc ale přidává i příznivou cenovku.

nahoru