Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kdo se vleče, neuteče! Bulánci znovu ožijí, hráči poslali přes dva miliony

Kdo se vleče, neuteče! Bulánci znovu ožijí, hráči poslali přes dva miliony

Události

Pod náporem nejnovějších AAA titulů možná už někteří hráči zapomněli na dobu, kdy se proháněli se soupeři v uzavřených arénách s bokovnicí v ruce a stříleli na všechny polštáře okolo sebe. Legendární Bulánci by ale crowdfundingové kampani měli znovu ožít.

Srabíci, Uzlíci, Mazlíci, Terčíci. Uplynuly dlouhé dvě dekády, kdy jsme zběsile mlátili do klávesnic, abychom porazili soupeře. Neustále boje ale odvál čas, tedy až doposud. „Rozhodli jsme se vyslyšet vaše výzvy. Je potřeba, abychom se znovu tvrdě postavili na stranu měkkých. Musíme společně šířit bulánčí filosofii a postavit se a posadit nebo klidně zalehnout za práva všemožných polštářků, podušek a jim podobných,“ uvedli tvůrci ze SleepTeamu, kteří stojí i za první verzí hry.

Upoutávka na titul Bulánci 2.0

 

„Jsme tvůrci původních Bulánků a hodně nám záleží na tom, aby byli noví Bulánci naprosto skvělou hrou. Na vývoji už pracujeme, vydání plánujeme během příštího roku a vy nám v tom můžete pomoc. Vývoj vyžaduje spoustu času a prostředků, takže noví Bulánci už nemůžou být free, ale pokud nás podpoříte, dostanete je jako součást téměř každé odměny. A že je z čeho vybírat,“ doplnili tvůrci.

Crowdfundingová kampaň běží na Startovači. Přestože peníze se budou vybírat ještě měsíc, už nyní je jasné, že hra Bulánci 2.0 skutečně vznikne. Tvůrci totiž původně chtěli poslat pouze půl milionu korun, aby se mohli pustit do práce. Už nyní ale přispěly více než dva tisíce lidí, a to částkou přesahující 2 miliony korun.

První verze Bulánků

 

„Bulánci 2.0 nebudou jen stará klasika v novém povlečení, ale přineseme i řadu novinek a vylepšení. Vy, kteří jste si oblíbili multiplayer, se máte na co těšit! Čekají na vás týmové přestřelky i dobývací mód, kde bude lítat peří. I milovníci singleplayeru si přijdou na své,“ slíbili tvůrci.

Bulánci budou podle nich hratelní téměř na všech platformách. Hráči v Čechách, na Slovensku i ve světě tak budou mít možnost zažít s rodinou či přáteli ty pravé polštářové bitvy v bezpečí svého gauče.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

.

tahle hra má větší duši než všechny hry od ubisoftu dohromady :D

Dotaz

Budou i v mobilních verzích na Android?

Máš něco na srdci?

nahoru