Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kdo vytvoří nejhezčí skin? Soutěžící si rozeberou milion dolarů

Kdo vytvoří nejhezčí skin? Soutěžící si rozeberou milion dolarů

Události

V plném proudu je umělecká soutěž zvaná „CS:GO Dreams & Nightmares Workshop Contest“, ve které budou moci hráči ukázat své nejhezčí skiny pro zbraně. Dohromady si rozdělí milion dolarů.

„Workshop jsme na Steamu spustili před 10 lety. Chtěli jsme vytvořit místo, kde všichni hráči naleznou obsah vytvořený komunitou. Za poslední dekádu jsme získali více než pět milionů content kreativci, přičemž bylo zveřejněno přes 20 milionů nových itemů pro různé hry na Steamu,“ uvedli tvůrci k nové soutěži.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Zdůraznili přitom, že celou řadu herním itemů, map a dalších prvků od kreativců využívají miliony lidí po celém světě. I proto se právě kreativce rozhodli nyní tvůrci z Valve odměnit soutěží. V ní bude vybráno deset nejlepších skinů, každý vítěž tedy dostane 100 000 dolarů. 

Pokud se chcete zúčastnit, máte největší čas – soutěž totiž končí 21. října. Je však zapotřebí mít neomezený Steam účet. Účastnit se přitom mohou nejen jednotlivci, ale klidně i kreativní týmy. Bližší informace naleznete přímo na webových stránkách soutěže, kde jsou k dispozici zároveň i inspirace pro vytvoření skinů s tématikou snů a nočních můr.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru