Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

komponenta

 • Recenze: Fortron HYDRO G 650 PRO – japonská síla

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Fortron uvedla letos do prodeje nový napájecí zdroj HYDRO G 650 PRO. Ten láká především na vysokou účinnost díky 80Plus Gold certifikaci, modulární kabeláž a v neposlední řadě také tichý chod. Výrobce si přitom zakládal na kvalitě použitých součástek, o čemž svědčí například použití kondenzátorů japonské výroby i nadstandardní záruka.

 • První vlaštovky jsou venku. Levné herní grafiky GeForce GTX 1650 SUPER dorazily

  autor: Karel Dvořák

  Na českém trhu se objevily netrpělivě očekávané grafické karty s jádry GeForce GTX 1650 SUPER od společnosti NVIDIA. Skladem jsou již dva modely od společnosti ASUS, předobjednat je nicméně možné grafiky také od dalších výrobců.

 • Nová SUPER herní grafika míří do prodeje, ukáže se už příští týden

  autor: Karel Dvořák

  Patrně už na konci příštího týdne by se na pultech obchodů měly objevit očekávané grafické karty s jádry GeForce GTX 1650 SUPER, které budou cílit především na hráče požadující zajímavý poměr cena/výkon. Co od nich můžeme čekat?

 • NVIDIA má další Super grafiku, hráče bude lákat cenou

  autor: Karel Dvořák

  Společnost NVIDIA ve středu představila novou grafickou kartu, která opět nese přídomek Super. Tentokrát se vylepšení dočkal model GeForce GTX 1660, který bude na náruživé hráče cílit především atraktivnější cenovkou.

 • Intel má nové procesory pro náročné uživatele

  autor: Petr Kirs

  Hned osm nových procesorů profesionální řady Xeon představila tento týden společnost Intel. Jak již zběhlejší uživatelé patrně tuší, novinky budou cílit především na náročnější uživatele.

 • AMD odhalilo nové herní grafiky. Lákat budou cenou

  autor: Saša Ševčík

  Po letech čekání se grafické karty s jádry Polaris dočkaly konečně nástupců. Společnost AMD ohlásila příchod série herních karet Radeon RX 5500, které cílí především na fanoušky esportových titulů. Vedle desktopové verze bude k dispozici také model Radeon RX 5500M pro notebooky.

 • Noctua uvádí tři nové chladiče z řady Chromax

  autor: Pavel „Khalai“ Sekerka

  testÚterý 8. října 2019 je jasně nejčernějším dnem v historii firmy Noctua. Naštěstí se nejedná o žádnou katastrofu, ale naopak o významný den pro všechny příznivce této značky. Světoznámý rakouský výrobce špičkových chladičů a ventilátorů totiž uvedl tři populární chladiče z edice Noctua Chromax.

nahoru