Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Konec čekání! Hra Cuphead se konečně představí jako animovaný seriál

Konec čekání! Hra Cuphead se konečně představí jako animovaný seriál

Události
Komiks Cuphead: Volume 1 - Comic Capers & Curios_660346106
Komiks Cuphead: Volume 1 - Comic Capers & Curios
Produkt není určen k prodeji.
autor: Karel Dvořák

Již před dvěma lety oznámil Netflix, že jeho animační tým a vývojáři ze studia MDHR pracují na seriálové adaptaci hry Cuphead. Její fanoušci se už žádných průtahů a čekání obávat nemusí, seriálu se dočkáme již v únoru.

Alespoň v rychlosti připomeňme, že Cuphead je nezávislá počítačová střílečka z roku 2017, za kterou stojí právě kanadské studio MDHR. Cuphead v tomto titulu bojuje s různými nepřáteli, aby vyrovnal dluh s ďáblem.

Na oficiálním youtubovém kanálu Netflixu je pouze anglický trailer. Na webu jsou ale ukázky v češtině.

Cuphead si získal mezi hráči poměrně velkou oblibu, protože má velmi působivou grafiku – celá hra je založena na karikaturách z třicátých let minulého století, až náramně připomíná práci Walta Disneyho. Titul to byl graficky krásný, ale pro mnohé hráče velmi obtížný. Vzpomenout musíme i na to, že vývoj se táhl dlouhé roky – hra byla totiž v podstatě animována ručně okénko po okénku.

Chystá se nové DLC

Seriálová adaptace proti tomu byla tvořena digitálně, díky čemuž se finálního díla dočkáme již 18. února, jak prozradili tvůrci se zveřejněním nového traileru. Novinka se jmenuje The Cuphead Show a české stránky Netflixu již jasně dávají najevo, že se tento ztřeštěný seriál pochlubí i českým dabingem. Trable impulzivního Cupheada a jeho lehce ovlivnitelného bráchy Mugmana i tedy budou moci užít i nejmenší diváci.

V traileru se objevuje i další důležitá postava – Ms. Chalice. Ta by měla letos v červnu doplnit celou hru prostřednictvím chystaného DLC The Delicious Last Course, v seriálu se s ní ale podle všeho seznámíme ještě dříve.

Trailer k DLC The Delicious Last Course, kde se ukáže Ms. Chalice

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru