Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

konzole

 • Herní služba od Googlu odstartuje 19. listopadu. Češi mají ale zatím smůlu

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Google oficiálně oznámila, že nová herní služba Stadia bude spuštěna 19. listopadu. Tuzemští uživatelé se z ní ale nebudou příliš radovat, neboť zatím nebude v Česku oficiálně dostupná.

 • Největší herní pecky v kapse? Analogue oživí Game Boy

  autor: Petr Kirs

  Společnost Analogue se doposud zaměřovala výhradně na vývoj klasických retro konzolí určených pro televizory. Nejnovějším přírůstkem do portfolia tohoto podniku je však kapesní handheld zvaný Pocket, který dovolá zabalit ty největší herní pecky do kapsy.

 • Recenze: Nintendo Switch Lite – levnější, lehčí a na cesty

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Nintendo se letos před Vánocemi snaží zaujmout novou herní konzolí Switch Lite. Jak již samotný název napovídá, jde o odlehčenou verzi plnohodnotného Switche. Proti němu je novinka v některých ohledech omezená, na druhou stranu má řadu předností, kterými může zaujmout.

 • Google vyprodal Stadii. Zájem překonal očekávání

  autor: Petr Kirs

  Už za dva měsíce odstartuje herní platforma Google Stadia, která má ambice konkurovat zavedeným konzolím Microsoft Xbox One či PlayStation 4 od Sony. Zájem o limitovanou edici obsahující gamepad a další příslušenství byl tak obrovský, že překonal očekávání.

 • Switch Lite dostane konkurenci, kapesní konzole poběží na Ryzenu

  autor: Karel Dvořák

  Na pultech obchodů by se již brzy měla objevit nová kapesní konzole Smach Z. Tvůrci, kteří funkční verzi prezentovali na veletrhu Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem, se netají tím, že mají s novinkou velké plány. Konkurovat chtějí například modelu Switch Lite.

 • Exkluzivity pro PlayStation i na PC? Sony chce zatopit Microsoftu

  autor: Petr Kirs

  Společnost Microsoft se v poslední době snaží stále více sblížit hraní na klasických počítačích a konzolích. Americký softwarový gigant nicméně není jediným podnikem, kterého počítače lákají. Své plány s PC má také konkurenční Sony.

 • GC 2019: John Wick bude mít hru!

  autor: Adam Plechatý

  Keanu Reeves se mezi hráči těší popularitě nejen kvůli tomu, že je dechberoucí. Kromě Cyberpunku 2077 bude účinkovat i v další hře. Jaké? Prozradíme! Stratégům udělá radost westernovka Desperados 3 a nová hra od manželů Romerových.

 • GC 2019: Hrajte Modern Warfare již dnes

  autor: Adam Plechatý

  Alfa verze Call of Duty: Modern Warfare je hratelná pro všechny uživatele PS4. Ghost Recon Breakpoint bude mít robustní multiplayer hned po vydání. A vampírské RPG Bloodlines 2 se představuje na novém videu. Podrobnosti v článku!

 • GC 2019: Borderlands 3 bude šílená jízda. A nebude to konec série

  autor: Petr Kirs

  Už příští měsíc konečně vyjde dlouho očekávaný třetí díl šíleného post-apokalyptického akčního RPG Borderlands. Právě o něm se tvůrci rozpovídali na Gamescomu trochu více. Už nyní je jasné, že trojka nebude koncem celé série.

 • GC 2019: Civilizace má nového vyzyvatele

  autor: Adam Plechatý

  Známe nového kandidáta na pokořitele prastaré série Civilization. Jmenuje se prozaicky Humankind a je to historická 4X strategie od tvůrců Endless Legend. A co dál? Na Gamescomu se toho letos děje mnoho. Tak neváhejte a čtěte!

Nahoru