Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

konzole

 • Kdy a za kolik? Předobjednávky obou PlayStationů 5 odstartovaly

  autor: Petr Kirs

  Několik posledních měsíců nám zástupci společnosti Sony dávkují informace o chystaném PlayStationu 5. Dnes večer na herním streamu prozradili další díly do skládačky. Tajemstvím už tak například není to, kdy se obě pětky objeví na pultech obchodů. A ani jejich cena.

 • České ceny nových Xboxů už nejsou tajemstvím

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Microsoft tento týden nenechává hráče ani chvilku vydechnout. Včera ukázali zástupci amerického softwarového gigantu lidem podobu levnějšího Xboxu Series S, dnes zveřejnili cenovky pro tuzemský trh. A to dokonce včetně výkonnějšího Xka.

 • Microsoft má dvě konzole, ukázal levný model Series S

  autor: Stanislav Holý

  V minulých měsících nám Microsoft servíroval hromadu informací o špičkovém Xboxu Series X, který by se měl stát nejvýkonnější herní konzolí na světě. Ten však na pulty obchodů nepřijde sám, americký softwarový gigant v úterý potvrdil také příchod levnějšího modelu Series S.

 • První ukázka z Blade Runner: Enhanced Edition je venku

  autor: Stanislav Holý

  Příchod titulu Blade Runner: Enhanced Edition se nezadržitelně blíží. Aby nás vývojáři Nightdive Studios náležitě navnadili, zveřejnili v noci na pondělí první ukázku z chystaného remasteru. A podle všeho se máme na co těšit.

 • Zaklínač 3 vyjde ve vylepšené verzi. Majitelé starší verze jej získají zadarmo

  autor: Petr Kirs

  Před Vánocemi by se na pultech obchodů měly objevit nové televizní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Potěšující je, že celá řada herních tvůrců nabídne své tituly na novou generaci konzolí jako bezplatný upgrade. Jedním z takových titulů je i Zaklínač 3: Divoký hon.

 • Overclockeři pokořili 1000 fps v Doom Eternal. Má to ale háček

  autor: Karel Dvořák

  O absolutní rekord ve hře Doom Eternal se postarali dva polští overclockeři. Podařilo se jim jako prvním rozjet hru Doom Eternal na více než 1000 fps. Výkonnou herní sestavu kvůli tomu museli přetaktovat na extrémní hodnoty.

 • Hitman 3 vyjde v lednu, upgrade na nové konzole bude zadarmo

  autor: Petr Kirs

  Již nějakou dobu je jasné, že Hitman 3 vyjde zkraje příštího roku. Tvůrci nyní datum vydání upřesnili, stane se tak hned v lednu. A radost novinka udělá všem jedincům, kteří pokukují po nových televizních konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X.

 • Ovladač PlayStationu pozná, kdo ho drží

  autor: Petr Kirs

  U chystané konzole PlayStation 5 se má dočkat řady vylepšení bezdrátový ovladač DualSense. Server PCMag si nyní všimnul patentu společnosti Sony, podle kterého má tento gamepad poznat, kdo jej drží. To by v praxi mělo usnadnit používání konzole v místech, kde se střídá více hráčů.

 • Recenze: Logitech G923 – vyrazte na závodní tratě

  autor: Saša Ševčík

  Čerstvou novinkou na tuzemském trhu je závodní volant Logitech G923, který cílí na majitele konzolí PlayStation, Xbox i klasických počítačů. Novinka patří podle papírových parametrů k tomu nejlepšímu, co tento výrobce nabízí. Jak si ale povede v "závodní" praxi?

 • Xbox Series X vyjde v listopadu, Halo Infinite se ale odkládá

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že chystaný Xbox Series X se na pultech obchodů objeví letos v listopadu. Zklamaní však budou všichni hráči, kteří se těšili, že společně s novou generací televizní konzole vyjde také očekávaná pecka Halo Infinite. Ta se totiž odkládá.

nahoru