Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

konzole

 • PlayStation, nebo Xbox? Kdo nabídne vyšší výkon

  autor: Petr Kirs

  Minulý týden se společnosti Microsoft a Sony pochlubily, jakými součástkami budou vybaveny jejich televizní konzole. Teoreticky tak můžeme říct, kdo nabídne výkonnější herní stroj. Jenže realita je evidentně trochu komplikovanější…

 • Čekání je u konce, Sony se rozpovídalo o PlayStationu 5

  autor: Petr Kirs

  Technickými parametry chystaného PlayStationu 5 se pochlubila dnes večer společnost Sony. Udělala tak přítrž spekulacím o hardwarové výbavě, které kolovaly internetem několik posledních měsíců. Již nyní je tedy zřejmé, že výkon novinky bude špičkový.

 • Microsoft prozradil o Xboxu Series X již téměř vše

  autor: Petr Kirs

  Udělat přítrž spekulacím o nové televizní konzoli Xbox Series X se rozhodla společnost Microsoft. Díky tomu již není tajemstvím hardwarová výbava novinky a celá řada dalších detailů. Co tedy můžeme od nové řady X čekat?

 • Netradiční test. Problémy ve FIFA 20 mají vyřešit samotní hráči

  autor: Petr Kirs

  K velmi netradičnímu testu se odhodlali tvůrci ze studia EA, kteří mají na starosti fotbalový simulátor FIFA 20. Do ladění updatu pro tento titul zapojí samotné hráče. Díky tomu by se měly vyřešit problémy s odezvou při hře více hráčů.

 • PlayStation 5 - vše, co o nové konzoli od Sony víme

  autor: Adam Plechatý

  O Xbox Series X jsme vám prozradili vše, co víme, minulý týden. Sony PlayStation 5 je tím druhým bojovníkem o trůn v nadcházející generaci herních konzolí, který slibuje nekompromisní výkon a nové zážitky při hraní v pohodlí našeho (vašeho) gauče. Vše, co víme, se dozvíte zde.

 • Duchové a Stíny. Fortnite se dočkal nové sezóny

  autor: Karel Dvořák

  Po několika měsících čekání se konečně dočkala druhá kapitola populárního titulu Fortnite druhé sezóny. Ta přináší po vánočním speciálu hromadu novinek, hráči se mohou rozdělit na přívržence Ghost a Shadow, tedy Duchů a Stínů. Za kterou frakci budete bojovat?

 • PlayStation 5 bude výkonnější než nový Xbox, naznačují úniky

  autor: Petr Kirs

  Srdce od AMD, ray tracing jádra, rychlé SSD či například 3D zvuk. To by měly být hlavní lákadla připravovaných televizních konzolí od Sony i Microsoftu. Úniky navíc naznačují, že PlayStation 5 bude o něco výkonnější než nový Xbox.

 • Xbox Series X - vše, co o nové konzoli od Microsoftu víme

  autor: Adam Plechatý

  Xbox Series X je nadcházející generace super výkonné konzole od Microsoftu, která se o přízeň hráčů bude ucházet koncem letošního roku. A podle všeho půjde o pořádně nadupanou mašinu. Vše, co o ní víme, se dozvíte právě zde.

 • The Last of Us: Part II si brzy budete moci zahrát. Ve verzi pro PlayStation 1

  autor: Karel Dvořák

  Ještě několik měsíců si budeme muset počkat, než se The Last of Us: Part II objeví na pultech obchodů. Čekání nám zkrátí technologický nadšenec Bearly Regal, který předělal ukázku tohoto titulu do grafiky pro PlayStation 1.

 • Legendární hry naživo? Atari postaví herní hotely

  autor: Saša Ševčík

  Atari snad ani není potřeba herním nadšencům představovat. Tento podnik si vydobyl renomé jako průkopník v oblasti počítačových a arkádových her. V osmdesátých letech pak tato značka patřila k nejvýznamnějším tvůrcům počítačů i počítačových her. Stroj s tímto logem chtěl mít doma doslova každý.

nahoru