Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Koronavirus se podepsal i na české hře Vigor. Roušky pomáhají dobré věci

Koronavirus se podepsal i na české hře Vigor. Roušky pomáhají dobré věci

Události
autor: Petr Kirs

České herní studio Bohemia Interactive zohlednilo aktuální problematiku koronaviru i ve svém úspěšném titulu Vigor. Hráči mohou koupit tzv. Stay Safe Charity Pack, díky kterému získají prémiový obsah. A zároveň podpoří dobrou věc.

Stay Safe Charity Pack obsahuje v podstatě speciální roušku – přesně takovou, kterou bychom měli všichni nosit na veřejných prostranstvích, v obchodech a v hromadné dopravě, abychom zabránili šíření koronaviru.

Balíček bude nabízen pouze po omezenou dobu a kdokoliv si jej může koupit za 1,99 USD. Všechny vybrané peníze přitom půjdou na podporu zdravotníků z Fakultní nemocnice Brno. Pokud vás ta informace náhodou minula, brněnská nemocnice se nedávno stala obětí kybernetických útoků, které personálu stěžují práci dodnes. I to byl jeden z důvodu, proč právě tato nemocnice byla vybraná pro probíhající charitativní akci.

„Věříme, že herní komunita ukáže svou soudržnost a podaří se nemocnici značně pomoci. Hráči svým způsobem už pomáhají jen tím, že zodpovědně chodí ven jen v nejnutnějších případech a tráví čas doma u svých oblíbených her. Kromě pocitu důležité pomoci hráči zakoupením balíčku za symbolickou cenu 2 dolarů získají i unikátní roušku, kterou může jejich postava ve hře hrdě nosit,“ uvedli tvůrci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Třetí sezóna v poválečném Norsku

V tomto měsíci vstoupil Vigor do třetí sezóny. Update s názvem "Rivals" přináší do poválečného Norska nový sezónní game mód, rozšíření zbraňového arzenálu nebo širokou možnost úpravy charakteru.

Nový hratelný charakter, který má hlavní pole působnosti shootout, přináší do zavedené akce opět vítané osvěžení a více možností pro vítěznou taktiku. Rivalové jsou odpadlíci zaniklé společnosti, kteří se schovávají za nablýskanými maskami a jsou obzvlášť nebezpeční s kombinací tlumených zbraní. Pro své přežití potřebují kofein ke zvýšení vytrvalosti a lod pro dočasné zvýšení odolnosti proti radiaci.

S aktualizací do hry míří i nový sezónní mód Sawmill Shootout, kde budou moci hráči všechny novinky třetí sezóny vyzkoušet. Nezapomnělo se ale ani na rozšíření zbraňového arzenálu a do hry přibyli rovnou tři zbraně s tlumiči pro tichý a účinný útok. Pro větší úpravu svého charakteru taktéž je nově možné použít výrazné herní doplňky jako jsou masky nebo brýle.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru