Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kupte si procesor nebo grafiku AMD a získejte zdarma nové pokračování legendárního Hitmana

Kupte si procesor nebo grafiku AMD a získejte zdarma nové pokračování legendárního Hitmana

Produktové tipy

Plížení, smrt a nejrůznější převleky. To všechno důvěrně znáte z herní série Hitman. Nyní se legendární agent 47 vrací a vy se s ním můžete vydat na další dobrodružství. A navíc zdarma. Kupon ke stažení hry vám totiž přidáme k nákupu vybraných procesorů a grafických karet AMD.

Abyste kupon ke stažení nejnovějšího Hitmana získali, stačí nakoupit na CZC.cz do 30. dubna 2016. Poukaz samotný pak můžete uplatnit na webu www.amd.com/amdrewards do 30. června 2016.

Kupon vám automaticky přibalíme k:

A co vás čeká? Cesta na samotný vrchol Hitmanovy kariéry a velký otevřený svět, kde jsou některé úrovně až šestkrát větší než ty největší v minulém díle.

V každé misi bude přitom jen na vás, jak se daného úkolu zhostíte. Jestli zvolíte tichý postup a precizní převleky, nebo se jednoduše zkusíte prostřílet. Pamatujte ale na to, že čím lépe a čistěji odvedete svou práci, tím víc zkušeností, výbavy a možností získáte.

Každý měsíc navíc vyjde nová mise. Postupně se tak podíváte třeba do Francie, Itálie nebo Thajska. Je se zkrátka opravdu na co těšit.

Pokud si nechcete zrovna pořizovat nové železo, můžete samozřejmě Hitmana předobjednat klasickým způsobem. Plná verze vychází už 11. 3. 2016.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Hitman pc hra

Dobrý den
Koupil jsem procesor u vás 2.52 2016 FX - 8300 a chci se zeptat zda tato akce platí i na tento procesor, žádný odkaz jsem v procesoru nenašel
Děkuji
Jílek Plzeň

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru