Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Lady Dimitrescu se stala sexsymbolem. Tedy až na ten klobouk

Lady Dimitrescu se stala sexsymbolem. Tedy až na ten klobouk

Události
Resident Evil Village (PS5)_1637283990
Resident Evil Village (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
Resident Evil Village (Xbox ONE)_2139597388
Resident Evil Village (Xbox ONE)
1 030 Kč 1 246 Kč
Resident Evil Village (PS4)_790382672
Resident Evil Village (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Zkraje května vyšlo nové dějství ze série Resident Evil. Pouhých pár týdnů stačilo na to, aby se lady Dimitrescu stala bez nadsázky novým sexsymbolem. Její zrádnou krásu kazí snad jen ten zpropadený klobouk, který může díky speciálnímu módu narůst do závratných rozměrů.

Lady Dimitrescu je jednou z hlavních postav nového Resident Evil Village. Hlavní hrdina Ethan Winters na tuto upíří dámu s dokonalými křivkami narazí ve chvíli, kdy v jedné evropské vesnici pátrá po svojí dceři Rosemary.

Upírka má nahánět především strach, celá řada hráčů si ale místo toho všímá jejich ladných křivek. Co na tom, že se její dcery mohou proměnit v roje hmyzu, které bychom rozhodně nechtěli potkat. Odlehčit situaci se rozhodl modder Kallialee, který obohatil hru o vtipné vylepšení.

Pokaždé, když se na lady Dimitrescu podíváte, její klobouk se o kousek zvětší. Díky tomu může narůst do takových rozměrů, že zakryje klidně i celý zámecký pokoj. Na videu níže si dokonce můžete všimnout, že v jednom okamžiku klobouk zakryje dokonce i celé nádvoří, jak upozornil server Polygon.

Jak velký může být klobouk Lady Dimitrescu?

 

Klasický Resident Evil

Pokud vás náhodou Resident Evil Village minul, dovolíme si malou rekapitulaci. Resident Evil Village se odehrává několik let po sedmém dílu (Resident Evil 7 Biohazard). Ethan Winters a jeho žena Mia konečně nachází klid po hrozivých událostech, které zažili na farmě rodiny Bakerových. I přes to, že zahodili svou minulost za hlavu, objeví se starý známý Chris Redfield, jehož akce vedou Ethana až do tajemné zasněžené vesnice. Hra opět běží na RE Engine a využívá sílu konzolí nové generace.

Fanoušci jistě poznají známé tváře a funkce z předchozích her. Nakupte si u Dukea recepty, úpravy zbraní a další potřebné věci. Návrat hlásí i Chris Redfield se vrací s na první pohled nerovnými úmysly. Kromě toho, že můžete na své nepřátele útočit, se může Ethan bránit proti příchozím útokům nebo odkopnout nepřítele, aby získal čas na rozmyšlenou, co udělá dál. To vše přinese novou míru strategie, kterou musíte zvolit k přežití.

Jako poděkování a oslavu 25. výročí série obsahuje Resident Evil Village přístup k multiplayeru nazvaném Resident Evil Re:Verse, který bude dostupný na konzolích i počítači. V něm si užijete celou plejádu charakterů ze série Resident Evil a utkáte se na známých místech ve 4-6 hráčích v deathmatch soubojích.

Trailer ke hře Resident Evil Village

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru