Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Legendární myš se opět vrací. SteelSeries Sensei Ten zaujme především hráče Události
SteelSeries Sensei Ten
SteelSeries Sensei Ten
1 645 Kč 1 990 Kč 1 231 Kč 1 490 Kč

Legendární myš se opět vrací. SteelSeries Sensei Ten zaujme především hráče

autor: Karel Dvořák
Počítačová myš Sensei Ten se za posledních několik let stala herní legendou, koneckonců stejně jako samotný výrobce – společnost SteelSeries. Letos před Vánocemi se tento podnik snaží zaujmout novou generací, která toho umí ještě více než předchůdce.

Herní hlodavec SteelSeries Sensei Ten má velké ambice. V japonštině totiž znak Ten označuje „nebe“, výrobce se tak snaží dát najevo, že nový model patří k současné herní špičce. V čem je ale novinka skutečně tak výjimečná?

Představení myšky SteelSeries Sensei Ten

 

Především poslední generace dostala úplně nový senzor TrueMove Pro, který má být schopný pracovat na libovolném povrchu. Je tedy jedno, zda dáváte přednost hraní na stole či plnokrevné gamingové podložce.

Velmi precizní je také rozlišení, však 18 000 DPI nenabízí v dnešní době ani celá řada citelně dražších konkurentů. Praktické je také to, že uživatel má možnost měnit hodnotu rozlišení už v krocích po 50 DPI, což nebývá vůbec obvyklé. Herní fandové si díky tomu mohou nastavit skutečně takové parametry, jaké jim sedí nejvíce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SteelSeries Sensei Ten

 

Po vzoru předchůdce si myška zachovala příjemnou ergonomii, která je vhodná pro praváky i leváky. Hlodavec je tvarován přesně tak, aby korektně padl do ruky, je velmi flexibilní. Sensei Ten je vybavena kvalitními mechanickými spínači, které mají podle výrobce nabídnout životnost přinejmenším 60 milionů kliknutí. Tlačítek je k dispozici osm a jsou pochopitelně programovatelná, kolečko je mechanické.

Myška se pochlubí také RGB podsvícením. To je rozděleno do dvou zón – svítí logo na zadní straně myšky, stejně jako bezprostřední okolí prostředního kolečka. Pro úplnost dodejme, že USB kabel má délku dva metry a že proporce myši jsou 126 x 63 x 21 mm. Váha pak činí 92 g.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SteelSeries Sensei Ten

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru