Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

logitech

 • Herní náčiní pro milovníky League of Legends. Testujeme novinky od Logitechu

  autor: Saša Ševčík

  V Česku se zabydlelo nové herní náčiní od společnosti Logitech, které cílí na hráče. Hned šest gamingových novinek láká na design inspirovaný populární virtuální dívčí hudební skupinou K/DA, kterou tvoří šampionky z alternativního vesmíru hry League of Legends. Dnes si jednotlivé novinky představíme blíže.

 • Recenze: Logitech G935 – důležitá konkurenční výhoda

  autor: Petr Kirs

  Nejen působivá grafika, ale také zvukový doprovod má zásadní roli na tom, jaká bude výsledná atmosféra hry. A je jedno, jestli si užíváte ovace na stadionu nebo se touláte lesem plným příšer. Jak díky zvuku můžeme získat náskok před soupeři, si ukážeme v recenzi sluchátek Logitech G935.

 • Recenze: Logitech Craft – o kolečko navíc

  Když se řekne, že má někdo o kolečko navíc, zpravidla to nebývá nic lichotivého. V případě klávesnice Logitech Craft je to však přesně naopak, multifunkční tlačítko navíc je tu velkým přínosem. Usnadní totiž práci v celé řadě aplikací.

 • Recenze: Logitech MK540 ADVANCED – odolnost a pohodlí

  Společnost Logitech uvedla na konci minulého měsíce na tuzemský trh nový bezdrátový set klávesnice a myši MK540 ADVANCED. Ten láká především na výbornou ergonomii, relativně odolnou konstrukci a v neposlední řadě zvýšenou odolnost proti tekutinách.

 • Recenze: Logitech Webcam Brio 4K Stream Edition – náčiní pro blogery

  V dnešní době online komunikací se stává telefonování, chatování nebo i pracovní schůzky prostřednictvím počítače, notebooků či tabletů běžnou činností. Velmi in jsou ale i různá videa blogerů. Všechny tyto činnosti zvládne webkamera Logitech Webcam Brio 4K Stream Edition. 

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Logitech MX Sound – kabel, či bezdrát?

  Především na futuristický vzhled a solidní výkon lákají nové reproduktory Logitech MX Sound. Ty se chlubí bezdrátovou konektivitou, zároveň se ale dají snadno připojit k počítači pomocí klasického kabelu. V domácnosti tak mohou obsluhovat více zařízení najednou.

 • Recenze: Logitech G Pro – herní náčiní pro profíky

  Hrát se dá v podstatě na jakékoliv klávesnici. Pokud to ale s oblíbenými tituly myslíte vážně, je vhodné sáhnout po pokročilejších modelech, jako je například Logitech G Pro. Právě na tuto progamingovou periferii se dnes zaměříme. 

 • Recenze: Logitech G203 Prodigy – přesnost a preciznost

  Herní myši nemusí být drahé, a přitom toho mohou umět opravdu hodně. Krásným příkladem je model Logitech G203 Prodigy, který je možné pořídit už za méně než tisíc korun. Svými parametry se přitom může měřit s citelně dražšími konkurenty. 

 • Milujete hudbu? Milujte ji bezdrátově!

  autor: Antonín Sikora

  Logitech FreePulse Wireless Headphones jsou elegantní bezdrátová sluchátka, se kterými prožíváte hudbu zase o něco svobodněji. Pojďme se jim tedy podívat na jejich „modrý zoubek“.

nahoru