Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Lovec se stane kořistí. Prequel Predátora vypadá působivě

Lovec se stane kořistí. Prequel Predátora vypadá působivě

Události
Figurka Funko POP! Aliens - Aliens Queen_921116194
Figurka Funko POP! Aliens - Aliens Queen
660 Kč 799 Kč
Figurka Q-Fig Alien - Xenomorph_951011192
Figurka Q-Fig Alien - Xenomorph
536 Kč 649 Kč
autor: Petr Kirs

V polovině letních prázdnin si odbude premiéru nový sci-fi snímek Prey, tvůrci přitom již nyní lákají na prequel Predátora poutavým trailerem. Nebudeme chodit dlouho okolo horké kaše, novinka skalní fanoušky dozajista nadchne.

Prey v podstatě vypráví příběh o původu predátora, když se před 300 lety ocitnul ve světě národa Komančů. V prvním traileru se nám hned představuje i hlavní hrdinka Naru (Amber Midthunder), která se svému kmenu snaží dokázat, jak moc zkušená bojovnice je.

Lov medvěda se ale zvrhne. A i když se může na první pohled zdát, že predátor zachrání naší hrdince život, Naru rychle pochopí, že se právě z lovce stala kořist. Návrat do originálního prostředí původních amerických domorodců funguje ve spojení s predátorem podle zveřejněné ukázky více než dobře.

Nový trailer k filmu Prey odhaluje, koho bude predátor lovit

Disney+ v Česku

Zda luky a tomahavky budou na arzenál nebezpečného mimozemšťana humanoidního typu stačit, se dozvíme již 5. srpna. Tehdy vstoupí film Prey na streamovací službu Hulu a také na Disney+. Vzhledem k tomu, že Disney Plus startuje oficiálně v Česku již 14. června, novou verzi Predátora si budeme moci vychutnat i v našich končinách.

Cenu měsíčního předplatného firma stanovila na 199 Kč, což je o něco více, než činí cena například ve Spojených státech amerických. Tamější zájemci si filmový a seriálový katalog jedné z největších produkčních společností světa mohou užít již za 7,99 dolarů měsíčně (přibližně 180 Kč).

V nabídce bude k dispozici také zvýhodněné roční předplatné v ceně 1990 českých korun, fakticky tak v případě zaplacení 10 měsíců Disney+ získáte dva celé měsíce jako bonus zdarma. Podle odhadů si v současnosti streamovací platformy v České republice předplácí až 2 miliony uživatelů; do tohoto čísla jsou započítány i lokální platformy českých televizí, jako je Voyo od Novy či iPrima od Primy.

Představení služby Disney+ v Česku

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru