Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

mac

 • Recenze: ESET Cyber ​​Security Pro – ochrana pro Mac

  autor: Karel Dvořák

  Zabezpečení počítačů se nevyplácí podceňovat. Neplatí to přitom pouze pro sestavy s operačním systémem Windows, ale také pro stroje s logem nakousnutého jablka, které jsou vybaveny platformou macOS. A právě na tu se dnes zaměříme při testu Cyber Security Pro od společnosti ESET.

 • Velký den pro Apple, s vlastními procesory se vrací ke kořenům

  autor: Petr Kirs

  Počítače s logem nakousnutého jablka byly několik posledních let dodávány výhradně s čipy od Intelu. Tomu má být ale u další generace konec. Apple totiž dnes večer potvrdil, že vrací do hry vlastní procesory.

 • Konec ikonického designu Applu? Jony Ive definitivně opustil Apple

  autor: Petr Kirs

  Dnešek byl posledním dnem, kdy se slavný návrhář Jony Ive procházel po Apple Parku v americkém Cupertinu ještě jako zaměstnanec. Jak bylo avizováno již dříve, tato ikonická postava Apple opouští a nově se bude snažit uspět s vlastním designovým studiem.

 • Apple odhalil svůj nejvýkonnější počítač. Bude plně modulární

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple představila v pondělí k příležitosti zahájení vývojářské konference WWDC 2019 hned několik zajímavých novinek. Kromě softwaru jsme se přitom dočkali i hardwarových kousků – například nejvýkonnějšího počítače s logem nakousnutého jablka.

 • Ochutnávka prvních her z Apple Arcade

  autor: Saša Ševčík

  Už letos na podzim spustí společnost Apple novou herní službu Arcade. Prostřednictvím ní bude nabízet neomezený přístup k hrám, a to za měsíční poplatek. Podívejte se na první ukázky exkluzivních titulů, na které se můžeme těšit.

 • Apple nabídne vlastní pořady i kreditku. A novou herní platformu

  autor: Saša Ševčík

  V pondělí večer se konala velká tiskovka společnosti Apple. Všechna oznámení se přitom týkala nových služeb, které do určité míry změní to, jakým způsobem fanoušci Applu používají svá zařízení. Podívejte se s námi, co bylo na pondělní akci k vidění.

 • Novými iPady to nekončí. Apple ukázal také iMac a AirPods

  autor: Karel Dvořák

  Týden plný novinek nám servíruje společnost Apple. Po dvou nových iPadech byly představeny další dvě novinky – výkonná all-in-one sestava iMac, která schovává všechny součástky v tenkém monitoru, a další generace bezdrátových sluchátek AirPods.

nahoru