Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

mac

 • Jedna novinka za druhou. Co dalšího Apple ukázal?

  autor: Petr Kirs

  Přestože nový rok sotva začal, Apple rozhodně nelení. Hned po úterním představení počítačů s čipy M2 Pro a M2 Max ukázal ve středu další novinku – tentokrát udělá radost všem hudebním fandům!

 • Nové počítače, vylepšené čipy. Apple nečekaně odhalil novinky

  autor: Stanislav Holý

  Žádná okázalá tiskovka, Apple se rozhodl představit první novinky letošního roku pouze prostřednictvím svého webu. Přivítejte nový Mac mini, 14palcový a 16palcový MacBook Pro a také extrémně výkonné čipy M2 Pro a M2 Max.

 • Brutální výkon v kompaktním balení. Co umí Mac Studio a Studio Display

  autor: Stanislav Holý

  Řadí se mezi velmi kompaktní počítače, přitom aktuálně představuje to nejlepší z nabídky společnosti Apple. Řeč je o novém počítači Mac Studio, který přišel na trh společně s monitorem Studio Display.

 • Proč upgradovat na novější Mac? Výkon, výdrž i bezpečnost

  autor: Miroslav Václavík

  Řada lidí se ve svém životě ráda drží starých odzkoušených věcí. Oblíbené auto, oblíbená kavárna, oblíbená dovolená. Proč zkoušet něco nového, že? Jenže svět technologií běží rychle kupředu a přechod k novému přináší obrovské výhody.

 • Levný iPhone SE nabídne špičkový výkon. Apple odhalil také nový Mac Studio

  autor: Saša Ševčík

  Dnes večer se konala slavnostní akce společnosti Apple, na které jsme se dočkali prvních novinek letošního roku. Na své si přitom přišli fanoušci chytrých telefonů, počítačových tabletů i stolních počítačů.

 • Nejčastější mýty o Macu – je přechod opravdu tak náročný?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud jste dosud nikdy neměli svůj Mac, mohli jste během let získat pocit, že jde o jakési zapovězené místo. Náročný na obsluhu, nedostatečná kompatibilita či vysoká cena. Jde však pouze o mýty a my si dnes ty nejčastější vyvrátíme.

 • Proč Mac? Jednoduchost, bezpečnost a kompatibilita

  autor: Miroslav Václavík

  Stříbrné laptopy a desktopy od Applu jsou v posledních letech i mezi tuzemskými uživateli stále oblíbenější. Jestliže jste však žádný Mac dosud nepoužívali, jistě si kladete otázku: „Proč Mac?“

 • Apple odhalil dva nové MacBooky Pro. A to není všechno

  autor: Saša Ševčík

  Během pouhého měsíce jsme se dnes dočkali již druhé tiskovky společnosti Apple. Americký podnik na akci odhalil další várku novinek – prim přitom tentokrát hrály počítače a hudba. Co všechno bylo k vidění?

 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Apple odhalí jarní novinky

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple svolala na příští úterý velkou tiskovku, která bude vůbec první v letošním roce. Na slavnostní jarní akci bude americký podnik ukazovat novinky, které se v dohledné době objeví na pultech obchodů.

nahoru