Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

mac

 • Brutální výkon v kompaktním balení. Co umí Mac Studio a Studio Display

  autor: Stanislav Holý

  Řadí se mezi velmi kompaktní počítače, přitom aktuálně představuje to nejlepší z nabídky společnosti Apple. Řeč je o novém počítači Mac Studio, který přišel na trh společně s monitorem Studio Display.

 • Proč upgradovat na novější Mac? Výkon, výdrž i bezpečnost

  autor: Miroslav Václavík

  Řada lidí se ve svém životě ráda drží starých odzkoušených věcí. Oblíbené auto, oblíbená kavárna, oblíbená dovolená. Proč zkoušet něco nového, že? Jenže svět technologií běží rychle kupředu a přechod k novému přináší obrovské výhody.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Levný iPhone SE nabídne špičkový výkon. Apple odhalil také nový Mac Studio

  autor: Saša Ševčík

  Dnes večer se konala slavnostní akce společnosti Apple, na které jsme se dočkali prvních novinek letošního roku. Na své si přitom přišli fanoušci chytrých telefonů, počítačových tabletů i stolních počítačů.

 • Nejčastější mýty o Macu – je přechod opravdu tak náročný?

  autor: Miroslav Václavík

  Pokud jste dosud nikdy neměli svůj Mac, mohli jste během let získat pocit, že jde o jakési zapovězené místo. Náročný na obsluhu, nedostatečná kompatibilita či vysoká cena. Jde však pouze o mýty a my si dnes ty nejčastější vyvrátíme.

 • Proč Mac? Jednoduchost, bezpečnost a kompatibilita

  autor: Miroslav Václavík

  Stříbrné laptopy a desktopy od Applu jsou v posledních letech i mezi tuzemskými uživateli stále oblíbenější. Jestliže jste však žádný Mac dosud nepoužívali, jistě si kladete otázku: „Proč Mac?“

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Apple odhalil dva nové MacBooky Pro. A to není všechno

  autor: Saša Ševčík

  Během pouhého měsíce jsme se dnes dočkali již druhé tiskovky společnosti Apple. Americký podnik na akci odhalil další várku novinek – prim přitom tentokrát hrály počítače a hudba. Co všechno bylo k vidění?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Novinky míří na iPhony, iPady i Macy. Co Apple chystá?

  autor: Saša Ševčík

  Vývojářská konference WWDC dnes slavnostně odstartovala velkou tiskovkou, na které Apple odhalil celou řadu novinek. Již tradičně prim hrály nové verze operačních systémů, které zamíří již na podzim prakticky na všechna zařízení s logem nakousnutého jablka.

 • Apple odhalí jarní novinky

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple svolala na příští úterý velkou tiskovku, která bude vůbec první v letošním roce. Na slavnostní jarní akci bude americký podnik ukazovat novinky, které se v dohledné době objeví na pultech obchodů.

 • Apple M1 byl pouze začátek, chystá se 32jádrový čip

  autor: Stanislav Holý

  Nové čipy zvané M1, kterými Apple ve svých počítačích konkuruje zavedeným společnostem Intel a AMD, byly jen první vlaštovkou. Americký počítačový gigant má již nyní plány na daleko robustnější a výkonnější procesory.

 • Microsoft 365 už funguje na čipech od Applu

  autor: Stanislav Holý

  Microsoft je další v řadě, kdo upravil své programy pro novou platformu společnosti Apple. Díky tomu nyní nabízí kancelářský balík Microsoft 365 již nativní podporu pro čipy Apple M1, které tepou zatím ve třech počítačích s logem nakousnutého jablka.

nahoru