Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

macos

 • Apple M1 v praxi: Jaké programy na něm fungují?

  autor: Stanislav Holý

  V obchodech se pomalu zabydlují tři nové počítače od společnosti Apple – kompaktní notebook MacBook Air, špičkový laptop MacBook Pro a také miniaturní PC Mac mini. Jaké programy si na nových strojích spustíte?

 • Apple ukázal tři nové počítače, všechny běží na čipu M1

  autor: Stanislav Holý

  Dnes večer se konala velká tiskovka společnosti Apple, na které byly k vidění hned tři nové počítače s logem nakousnutého jablka. Vše se přitom točilo kolem nového procesoru Apple Silicon, který nese v produkčním provedení název M1.

 • Recenze: ESET Family Security Pack – ochrana pro celou rodinu

  autor: Petr Kirs

  Množství zařízení v našich domácnostech neustále roste. Ruku v ruce s tím je také ožehavější otázka, jak všechny tyto přístroje chránit proti hackerům a nezvaným návštěvníkům. Právě proto si v dnešní recenzi proklepneme komplexní antivirovou ochranu ESET Family Security Pack.

 • GEEK tip: Viry se nevyhýbají ani macOS. Jak stroje s nakousnutým jablkem chránit?

  autor: Karel Dvořák

  Nejen kvůli práci z domova a distanční výuce je bezpečnost počítačů stále ožehavějším tématem. Neplatí to přitom pouze pro stroje s Windows, ale také pro platformu macOS. V dnešním GEEK tipu si ukážeme, jak počítače s logem nakousnutého jablka chránit pomocí aplikace ESET Cyber ​​Security Pro.

 • Recenze: ESET Cyber ​​Security Pro – ochrana pro Mac

  autor: Karel Dvořák

  Zabezpečení počítačů se nevyplácí podceňovat. Neplatí to přitom pouze pro sestavy s operačním systémem Windows, ale také pro stroje s logem nakousnutého jablka, které jsou vybaveny platformou macOS. A právě na tu se dnes zaměříme při testu Cyber Security Pro od společnosti ESET.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  autor: Petr Kirs

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

 • Přivítejte nový MacBook Pro. S vyšším výkonem a novou klávesnicí

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes v tichosti ukázala nový MacBook Pro s 13,3palcovou obrazovkou. Ten si bere to nejlepší z laptopů s logem nakousnutého jablka, které mají slůvko Pro v názvu. Navíc ale přináší vyšší výkon a v neposlední řadě také novou klávesnici.

 • Identický vzhled a hromada vylepšení. To je nový MacBook Air

  autor: Karel Dvořák

  Nové generace se tento týden dočkal MacBook Air – nejtenčí a nejlehčí notebook s logem nakousnutého jablka. Přestože vzhled zůstal identický, Apple si pro fanoušky připravil hromadu vylepšení.

 • Apple odhalil Macbook Pro, láká na 16palcový displej

  autor: Petr Kirs

  Společnost Apple dnes v tichosti prostřednictvím oficiálních internetových stránek odhalila Nový MacBook Pro. Ten vůbec poprvé láká na 16palcovou obrazovku – je tedy o fous větší než předchůdce. To ale není jediná jeho přednost.

 • Apple odhalil svůj nejvýkonnější počítač. Bude plně modulární

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple představila v pondělí k příležitosti zahájení vývojářské konference WWDC 2019 hned několik zajímavých novinek. Kromě softwaru jsme se přitom dočkali i hardwarových kousků – například nejvýkonnějšího počítače s logem nakousnutého jablka.

nahoru