Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Mad Box bude nejvýkonnější konzole na světě Události
XBOX ONE X, 1TB, White Limited Edition + Fallout 76
XBOX ONE X, 1TB, White Limited Edition + Fallout 76
Produkt není určen k prodeji.

Mad Box bude nejvýkonnější konzole na světě

„Vyrobíme nejvýkonnější herní konzoli na světě.“ Přesně to slíbil Ian Bell, zakladatel a šéf herního studia Slightly Mad. Novinka se má jmenovat Mad Box, ví se toho ale o ní zatím velmi málo.

„Co je Mad Box? Je to ta nejvýkonnější konzole, která kdy byla postavená. Chcete hraní ve 4K či virtuální realitu při 60 snímcích za sekundu? Máte to mít,“ uvedl Ian Bell na Twitteru. Více toho prozradit nechtěl a na doplňující komentáře nereagoval.

Trailer ke hře Project Cars 2

Trailer ke hře Test Drive: Ferrari Racing Legends

 

V současnosti tak bohužel není zřejmé, kdy přesně se tato novinka objeví na pultech obchodů, ani kolik bude stát. Šéf herního studia Slightly Mad pouze doplnil, že s novou konzolí vydá jeho společnost také bezplatný engine pro snadný vývoj her právě pro tuto platformu. To by mohlo v konečném důsledku zlevnit hry, pokud tedy další herní vydavatelé na novou konzoli uslyší.

Slightly Mad nicméně šanci na úspěch rozhodně má, neboť ve světě her jde o zvučné jméno. Stojí za tituly, jako je Need for Speed: Shift 1 a 2, Test Drive: Ferrari Racing Legends či Project Cars 1 a 2, jak připomněl server Variety.

 

Konzolím kraluje Xbox One X

V současnosti drží titul nejvýkonnější konzole na světě již několik měsíců Xbox One X od společnosti Microsoft. Ten staví na čipsetu 8jádrovém procesoru AMD Jaguar s taktem 2,3 GHz. Zaručený maximální výkon je podpořen DDR5 pamětí s kapacitou 12 GB. Sestava poskytuje výkon 6 Teraflops, díky čemuž jsou postavy i prostředí mnohem více realističtější s více detaily a s plynulejší animací.

Použitá technologie HDR vám garantuje skvělou kvalitu obrazu, sytější, bohatší a jasnější barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami bude sledování filmů nebo hraní her mnohem působivější. 4K Ultra HD přináší až čtyřnásobné rozlišení videa než Full HD, takže získáte špičková videa s vysokým jasem a v realistickém podání. Užijte si hraní na zcela nové nepoznané úrovni anebo si jen vychutnejte sledování filmů z Blu-ray disků.

Představení konzole Xbox One X

 

Xbox One X

Názory ostatních Geeků (2)

ves70 VES

Nejvykonejsi xbox je stejne pc

ves70 6. 1. 2019 20:04

pomer cena/vykon ma xbox skvelej, ale nejvykonejsi konzole je podle me PC, protoze si tam ty hry clovek zahraje proste lepe

Tomino23 TOM
Tomino23 16. 2. 2019 8:53

@ves70: Pc neni konzole.

Máš něco na srdci?

nahoru